5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

"Doktor Who" (Fot. BBC)

Plakat i spoilery ze świątecznego "Doktora Who". Sin powróci w "Arrow". TNT kompletuje obsadę serialu o handlu narkotykami. A oprócz tego "Revenge" i "Lost Girl"

1. Sin powróci w "Arrow". W 12. odcinku, zatytułowanym "Uprising", ponownie zobaczymy Bex Taylor-Klaus jako Sin. Bohaterka odegra kluczową rolę w ważnym wątku - większe spoilery pod linkiem.

2. TNT kompletuje obsadę serialu o handlu narkotykami. TNT robi pilot o handlu narkotykami w Miami w latach 70. Tytułu jeszcze nie ma, producentem jest Jerry Bruckheimer. Michael Stahl-David wcieli się w Bobby'ego Nickela, charyzmatycznego, inteligentnego faceta, który zaczynał od zera i nauczył się grać według własnych zasad. Teraz prowadzi podwójne życie - ma rodzinę i pracuje dla kubańskiego barona narkotykowego. Jego mamę zagra Elizabeth Perkins, a żonę - Kristen Hager. Do obsady serialu dołączył też Matt Barr, którego zobaczymy w roli przyjaciela głównego bohatera i zarazem jego partnera w interesach.

3. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Revenge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x09 - "Intel", tutaj - 4x10 - "Atonement".

4. Zdjęcia obsady "Lost Girl" na 5. sezon. Do obejrzenia tutaj.

5. Plakat i spoilery ze świątecznego "Doktora Who". Świąteczny odcinek "Doktora Who" będzie nosił tytuł "Last Christmas". Doktora czeka wyprawa na biegun północy, gdzie po paru niebezpiecznych perypetiach spotka wraz z Clarą św. Mikołaja (Nick Frost). Zobaczymy też, co dalej z Doktorem i Clarą - cały czas krążą plotki, że to będzie już pożegnanie z nią, ale nikt tego nie potwierdza. Jenna Coleman (jeszcze?) nie ma kontraktu na 9. sezon.

Doctor-Who-2014-Christmas-Special-Poster-1024x810

REKLAMA