6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Matador" (Fot. El Rey)

"Matador" (Fot. El Rey)

"Matador" skasowany przez El Rey. Szef Netfliksa mówi, że tradycyjna telewizja zniknie za 16 lat. Idris Elba planuje wydać album inspirowany "Lutherem". A oprócz tego "The Flash", "Doktor Who", "Marilyn".

1. "Matador" skasowany przez El Rey. Mimo że "Matador" dostał zamówienie na 2. sezon jeszcze przed premierą, El Rey ostatecznie zdecydował się serial skasować po 1. sezonie. Stacja mówi, że to decyzja biznesowa - liczono, że serial będzie cieszył się większym zainteresowaniem za granicą.

2. Szef Netfliksa mówi, że tradycyjna telewizja zniknie za 16 lat. Reed Hastings twierdzi, że za 16 lat tradycyjna telewizja będzie wspomnieniem - tak jak stały się nim dorożki, kiedy wynaleziono auta. Telewizję w pełni zastąpią serwisy internetowe, takie jak Netflix.

3. Morena Baccarin w "The Flash". TVLine potwierdziło, że to Morena Baccarin jest głosem Gideona - asystenta dr. Wellsa z laboratoriów S.T.A.R.

4. Jeffrey Dean Morgan w miniserialu "Marilyn". Jeffrey Dean Morgan pojawi się w miniserialu stacji Lifetime o Marilyn Monroe w roli Joe DiMaggio.

5. Kobieta napisze odcinek "Doktora Who". Tak, to jest wydarzenie - po raz ostatni kobieta napisała scenariusz do "Doktora Who" siedem lat temu. W 9. sezonie zobaczymy odcinek, którego autorką będzie Catherine Tregenna.

6. Idris Elba planuje wydać album inspirowany "Lutherem". Idris Elba planuje wydać album muzyczny, którego roboczy tytuł to "Murder Loves John".