6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Spoilery ze świątecznego odcinka "Downton Abbey". "The Missing" ma szansę na 2. sezon. "Jane the Virgin" szykuje kolejny szokujący zwrot akcji. A oprócz tego "Faking It", "Hot in Cleveland", "The McCarthys".

1. Co w świątecznym odcinku "Downton Abbey"? "Downton Abbey" powróci w święta odcinkiem, którego akcja będzie dziać się jesienią 1924 roku. Bohaterowie spotkają się u lorda Sinderby'ego na imprezie związanej z polowaniem na ptactwo. Na jaw wyjdzie skandaliczny sekret, który może wszystkim zepsuć zabawę. Służba zostanie w Downton - Baxter i Molesely będą działać razem, a Carson i pani Hughes zastanawiać się będą nad wspólną inwestycją. Tymczasem Bates podejmie drastyczne kroki, aby uratować Annę. Ma się też pojawić Jane Lapotaire jako księżniczka Irina, małżonka księcia Kuragina.

2. "The Missing" ma szansę na 2. sezon. Jack i Harry Williams, scenarzyści "The Missing", prowadzą rozmowy z BBC na temat kontynuacji "The Missing". Serial ma szansę wrócić z 2. sezonem, ale na razie jest za wcześnie, by mówić, kto z bohaterów się w nim pojawi, a kto nie.

3. "Jane the Virgin" szykuje kolejny szok. W 13. odcinku "Jane the Virgin" dowiemy się, kim jest Sin Rostro, człowiek bez twarzy. Aktorzy mówią, że będziemy w szoku, tak jak oni byli w szoku, kiedy się dowiedzieli. "Nie mogłem w to uwierzyć. Naprawdę tego nie podejrzewałem" - mówi TVLine Brett Dier, który gra Michaela.

4. Chloe Bridges w "Faking It". Chloe Bridges pojawi się w "Faking It" jako Zita Cruz, dziewczyna, która zaprzyjaźni się z Liamem, kiedy oboje będą stażystami w Skwerkel. I oczywiście nie spodoba się to Karmie.

5. Jane Kaczmarek w "The McCarthys". Jane Kaczmarek pojawi się w serialu komediowym "The McCarthys" jako Eileen, siostra Marjorie, która przyjedzie z wizytą.

6. William Baldwin w "Hot in Cleveland". William Baldwin zagra w "Hot in Cleveland"reportera "Cleveland Plain Dealer", który będzie pisał o skandalu, w który wplątane są Melanie (Valerie Bertinelli) i Elka (Betty White).