Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)


"Homeland" w tym tygodniu zdecydowanie rządzi, a zaraz za nim uplasowało się "The Fall". Na trzecim miejscu zimowy finał "Faking It".

1. "Homeland" (4x09 - "There's Something Else Going On")

K4sia: Odcinek trzymający w napięciu od samego początku. Myślałam, że wymiana się powiodła i teraz będzie można się zająć tym, kto zabił Sandy'ego, a tu taka bomba, bardziej rakieta. I to dosłownie. Mandy Patinkin jako Saul genialny.

2. "The Fall" (2x03 - "It's Always Darkest")

Mila: Wisienka na torcie w tym tygodniu. Fantastyczna manipulacja i gra psychopatycznego Paula z naiwną 15-latką, która nie może się dla niej dobrze skończyć, i z panią detektyw, którą praktycznie doprowadził do płaczu w ostatnich minutach odcinka. Uwielbiam to ich polowanie na siebie. Mistrzostwo.

3. "Faking It" (2x10 - "Busted")

Panna: Niewiele jest seriali, które tak dobrze się ogląda, a ten zimowy finał był świetny.

4. "Jane the Virgin" (1x07 - "Chapter Seven")

Meg: Gwiazdą odcinka jest Rogelio, który jest zazdrosny o Xo i który w rozmowie z Rafaelem bardzo wczuł się w rolę ojca. Do tego są jeszcze zakonnice wykorzystujące sytuację życiową Jane, Petra przetrzymująca w szafie szantażystę i rozkwitające między Jane a Rafaelem uczucie.

5. "Castle" (7x08 - "Kill Switch")

yesman: Mniej Richarda i Kate nie oznacza mniej emocji. Bardzo dobry odcinek, jeden z wielu w tym sezonie.

6. "The Good Wife" (6x10 - "The Trial")

Ola: Matt Czuchry trafia na listę osób, które mają u mnie cheeseburgera, bo powinien kilka zjeść. Świetnie pokazał, jak złamał się Cary, ten ból, strach i poczucie pustki... Nie wiem do końca, co myśleć o próbie komicznego przełamania odcinka awarią prądu w jadłodajni, znacznie lepiej wypadł sędzia i jego bilety. Jesienny finał na (jak zwykle) wysokim poziomie.

1 2