10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

NBC podało datę powrotu i finału "Parks and Recreation". Claire Holt ma szansę zostać Supergirl. Rekord "The Walking Dead" i wtopa ze spoilerem na Facebooku. A oprócz tego "Downton Abbey", "Jane the Virgin", "The Comeback", "The McCarthys".

1. NBC podało datę powrotu i finału "Parks and Recreation". 13 stycznia wróci "Parks and Recreation", finał serialu zaplanowano na 24 lutego. Tak, NBC zamierza emitować po dwa odcinki naraz - co ciekawe, w dobrym slocie, we wtorek. Finał zostanie pokazany po "The Voice". Oficjalne oświadczenie stacji mówi, że serial zostanie zakończony w taki sposób, aby "zmaksymalizować jego kulturowy wpływ", natomiast fani uważają, że stacja po prostu chce się go pozbyć jak najszybciej.

2. Claire Holt ma szansę zostać Supergirl. Claire Holt z "The Originals" ma szansę zagrać główną bohaterkę w serialu "Supergirl" stacji CBS. Claire znajduje się wśród aktorek testowanych do tej roli.

3. Rekord "The Walking Dead" i wtopa ze spoilerem na Facebooku. To był najlepszy zimowy finał "The Walking Dead" - najnowszy odcinek oglądało 14,8 mln widzów, w tym 9,6 mln w wieku 18-49 lat. Tymczasem stacja AMC zaliczyła wtopę ze spoilerem na Facebooku, za którą teraz przeprasza. Uwaga na spoiler pod linkiem.

4. George Clooney na planie "Downton Abbey". George Clooney pojawi się w świątecznym skeczu telewizji ITV obok obsady "Downton Abbey". Ze skeczem związana jest coroczna akcja, z której dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. A oto i zdjęcie z planu.

downtn456

5. Fatalna oglądalność "The Comeback". Publiczność nie przekonała się do Valerie Cherish po kolejnym powrocie. Oglądalność "The Comeback" ledwie przekracza 200 tys. widzów.

6. Zdjęcia z zimowego finału "Jane the Virgin". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Chapter Nine", czyli zimowego finału "Jane the Virgin".

7. "The McCarthys" dostaje więcej odcinków. CBS zwiększył zamówienie dla "The McCarthys" o dwa odcinki, co oznacza, że 1. sezon będzie liczyć 15 odcinków.

8. Lauren Graham w nowej komedii NBC. Lauren Graham zagra główną rolę w "Kate on Later", komedii o gospodyni wieczornego talk show telewizyjnego. Aktorka będzie też współtworzyć scenariusz.

9. January Jones i Kristen Schaal w "The Last Man on Earth". Do obsady komedii "The Last Man on Earth" dołączyły January Jones i Kristen Schaal, a także Mel Rodriguez ("Enlisted") i australijska aktorka Cleopatra Coleman. Nie wiadomo, kim będą grane przez nich postacie - prawdopodobnie po prostu będą się pojawiać we flashbackach.

10. "Newsroom" 8 grudnia w HBO. 8 grudnia do polskiego HBO wraca z 3. sezonem "Newsroom". Emisja kolejnych odcinków w poniedziałki o godz. 22:00. Sezon już teraz można oglądać w HBO GO.