12 seriali, które skończyły się później niż powinny

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Jak poznałem waszą matkę" (9 sezonów na ekranie - o 3 sezony za długo)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)


Nikodem Pankowiak: "How I Met Your Mother" według wielu widzów powinno trafić do tego rankingu już za sam odcinek finałowy. Moim zdaniem mógłby to być jedyny argument za ewentualnym oszczędzeniem tego serialu. Ale fakt faktem, ostatnie sezony nie nadawały się do oglądania przez 90 procent czasu i powinny wylądować w koszu, zamiast trafić na ekran.

Żarty przestały śmieszyć zupełnie, bohaterowie, nawet Barney, rzucali sucharami jak z rękawa i wydawało się, że to wszystko zmierza donikąd, bo twórcy co i rusz odgrzewali nam te same kotlety. Akurat odgrzewanie wątku Robin - Ted nabrało na sam koniec sensu, ale trudno wybaczyć twórcom to, co zrobili z postaciami Marshalla i Lily. To chyba prawda, że dzieci psują seriale, gdy się w nich pojawiają. Nagle tych dwoje zamieniło się w chodzące nieszczęście – potargani, brudni, niewyspani, zapłakani. Nie dało się już na nich patrzeć, tak samo jak na kolejne odcinki.

Finałowy sezon, w całości poświęcony weselu Robin i Barneya, miał wprowadzić trochę świeżości, ale zamiast tego był prawdziwym gwoździem do trumny. Aż zęby bolały od patrzenia na to, co porobiło się z tak fajnym niegdyś serialem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA