8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

HBO wypuści w święta "The Wire" w HD. Dwugodzinna premiera "Marvel's Agent Carter". Serial Micka Jaggera i Martina Scorsese o o rock'n'rollu z zamówieniem 1. sezonu. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Sherlock", "Revenge", "The Musketeers" i spin-off "The Walking Dead".

1. HBO wypuści w święta "The Wire" w HD. Amerykanie będą mogli oglądać "The Wire" w HD już w te święta w HBO (maraton od 26 grudnia do 30 grudnia) i HBO GO (od 26 grudnia). Od 5 stycznia nowa wersja "The Wire" będzie dostępna też m.in. w iTunes i Google Play w USA. Na razie nie mamy informacji na temat polskiej premiery. Przy okazji: widzieliście już wideo Kai o "The Wire"?

2. Dwugodzinna premiera "Marvel's Agent Carter". Serial o agentce Carter startuje w ABC 6 stycznia, premiera będzie dwugodzinna.

3. HBO zamawia serial o rock'n'rollu. HBO zamówiło pełny sezon serialu o muzykach rockowych z lat 70. Wśród producentów są Mick Jagger, Martin Scorsese i Terence Winter ("Boardwalk Empire"). Serial na razie nie ma tytułu.

4. Steven Weber w "Sleepy Hollow". Steven Weber pojawi się w "Sleepy Hollow" w roli prezydenta Thomasa Jeffersona.

5. Benedict Cumberbatch jeszcze długo chce grać Sherlocka. Benedict Cumberbatch robi karierę na dużym ekranie, ale nie planuje rzucać "Sherlocka". Przeciwnie, mówi, że chciałby go grać jeszcze długie lata.

6. Pierwsi aktorzy w obsadzie spin-offa "The Walking Dead". W obsadzie spin-offa "The Walking Dead" znaleźli się jako pierwsi Frank Dillane i Alycia Debnam Carey. On zagra Nicka, syna jednej z bohaterek, który miał problem z narkotykami, ona - Ashley, córkę Nancy, kobiety zajmującej się zawodowo doradzaniem innym kobietom. Jest też pierwszy, roboczy tytuł serialu: "Cobalt".

7. "The Musketeers" w styczniu z 2. sezonem. BBC ogłosiło, że 2. sezon "The Musketeers" będzie miał premierę 2 stycznia.

8. David i Emily w jednej drużynie w "Revenge"? W TVLine znajdziecie zdjęcia z zimowego finału "Revenge".

EMILY VANCAMP

REKLAMA