8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fargo" (Fot. AMC)

"Fargo" (Fot. AMC)

Pierwsi aktorzy w obsadzie 2. sezonu "Fargo", Nick Offerman dostał ofertę, ale nie wiadomo, czy skorzysta. Helena Bonham Carter i Rebecca Hall w pilocie Steve'a McQueena. "Preacher" z zamówieniem pilota w AMC. A oprócz tego "Arrow", "12 Monkeys", "The Big Bang Theory", "Doll and Em".

1. Jeffrey Donovan w "Fargo", Nick Offerman dostał ofertę. Kompletowanie obsady 2. sezonu "Fargo" już się rozpoczęło. Rolę faceta o imieniu Dodd dostał Jeffrey Donovan, do obsady dołączyła również Rachel Keller. Ekipa "Fargo" zaoferowała też rolę Nickowi Offermanowi, na razie jednak nie wiadomo, czy zobaczymy go w serialu.

2. Helena Bonham Carter i Rebecca Hall w pilocie Steve'a McQueena. Helena Bonham Carter i Rebecca Hall dostały role w pilocie HBO "Codes of Conduct". Głównym bohaterem będzie czarnoskóry młodzieniec, który robi, co się da, aby zostać członkiem nowojorskiej socjety. Helena Bonham Carter zagra rozwiedzioną matkę, z zawodu psychiatrę, której życie się zmieni, kiedy spotka głównego bohatera. Z kolei Rebecca Hall wcieli się w bogatą rywalkę głównego bohatera.

3. "Doll and Em" z 2. sezonem w HBO. Brytyjski serial "Doll and Em" dostał zamówienie na 2. sezon od HBO.

4. Plakat promujący "12 Monkeys". Premiera serialu 16 stycznia w SyFy.

12-Monkeys_699x1034

5. "Preacher" z zamówieniem pilota w AMC. AMC oficjalnie zamówiło pilot serialu "Preacher" opartego na kontrowersyjnej powieści graficznej. Bohaterem jest Jesse Custer, małomiasteczkowy kaznodzieja z Teksasu, który został opętany przez Genesis, istotę powstałą ze współżycia anioła i demona. Wraz z dziewczyną o imieniu Tulip i irlandzkim wampirem pijakiem rusza na misję. Producentami wykonawczymi serialu są Seth Rogen i Evan Goldberg.

6. Zdjęcia ze świątecznego odcinka "The Big Bang Theory". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 8x11 - "The Clean Room Infiltration".

7. Kolejny odcinek "Chicago PD" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x09 - "Called in Dead".

8. Zimowy finał "Arrow" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie galerię zdjęć z odcinka 3x09 - "The Climb", czyli zimowego finału "Arrow".

arrow3456