"Plotkara": Wiemy, kto jest ojcem?

"Plotkara"

"Plotkara"

W najnowszym odcinku Plotkary miało miejsce kilka rewolucyjnych wydarzeń, w tym największe – wyniki testu na ojcostwo. Duży spoiler!

W ciągu kilkudziesięciu minut 3. odcinka 5. serii ("The Jewel of Denial") główną czynnością Blair było unikanie poznania odpowiedzi na pytanie, które nurtuje większość fanów serialu – kto wkrótce zostanie tatą, książę Louis czy bon-vivant Charles? Do zmierzenia się przez Blair z zamkniętą w kopercie prawdą nie potrafili doprowadzić ani wierna Dorota, ani najnowszy najlepszy przyjaciel, Dan.

W końcu jednak nowojorska księżniczka nie mogła dłużej odwlekać poznania kluczowej dla jej przyszłości informacji i dowiedzieliśmy się, że szczęśliwym tatusiem zostanie Louis. B. poinformowała o tym Chucka, który bardzo trudno zniósł tę wiadomość i w końcu otworzył się na targające nim emocje, rzewnie płacząc. Moglibyśmy być więc pewni, że rodzina Grimaldich powiększy się o nowe potomstwo, gdyby nie fakt, że Blair nie potrafiła rozstać się z kopertą, a jedynie ją ukryła. Czy to możliwe, że ciążowa afera będzie miała swój dalszy ciąg?

Kolejna rewelacja to wydanie książki Dana. Wygląda na to, że Samotny Chłopiec pogodził się z tym, iż jego przemyślenia ujrzą światło dzienne i jest z tego faktu nawet zadowolony. Zapowiada się, że publikacja zatrzęsie nowojorską socialite.

Najciekawszy wątek to plany aktualnej kochanki Nate’a, Diany. Stara się ona stać konkurencją dla królowej ploteczek. Gra jednak nieczysto i co gorsza wciąga w to wciąż zagubionego w świecie Nate’a. To trochę duet jak z baśni o Królowej Śniegu i Kaju. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Tymczasem możecie obejrzeć zdjęcia z 4. odcinka, zatytułowanego "Memoirs of An Invisible Dan":