7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dwóch i pół" (Fot. CBS)

"Dwóch i pół" (Fot. CBS)

CBS podaje daty premiery "CSI: Cyber", "Battle Creek" i "The Odd Couple", a także datę finału "Dwóch i pół". Pojawił się gigantyczny spoiler z finału "Sons of Anarchy". A oprócz tego newsy o "Helix", "Person of Interest", "Marry Me", spin-offie "The Walking Dead".

1. CBS podaje daty premiery "CSI: Cyber" i "Battle Creek". "Battle Creek" wystartuje 1 marca, będzie emitowany w niedziele o godz. 22:00. Z kolei "CSI: Cyber" dostało środowy slot o godz. 22:00. Premiera 4 marca.

2. Data finału "Dwóch i pół" i premiery "The Odd Couple". 19 lutego po 12 sezonach zakończy się "Dwóch i pół". Tego samego dnia wystartuje "The Odd Couple". Sitcom z Matthew Perrym w roli głównej będzie mieć duże wsparcie ze strony "The Big Bang Theory", bo będzie emitowany w czwartki o 20:30.

3. Pojawił się gigantyczny spoiler z finału "Sons of Anarchy". Kurt Sutter przeprasza za ogromny spoiler z finału "SoA", który pojawił się na okładce książki "Sons of Anarchy: The Official Collector's Edition". Spoiler znajdziecie tutaj, jest naprawdę bardzo duży, więc klikacie na własną odpowiedzialność. I bardzo prosimy, aby nie pojawił się on w komentarzach pod tekstem - komentarze ze spoilerem będziemy usuwać.

4. Zdjęcia obsady "Helix" na 2. sezon. Galerię znajdziecie tutaj.

helix-season2-header

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Person of Interest". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x10 - "The Cold War".

6. Ana Ortiz w "Marry Me". Ana Ortiz pojawi się w "Marry Me" w roli Hailey, nowej, seksownej dziewczyny Kay.

7. Cliff Curtis w spin-offie "The Walking Dead". Znany z "Gang Related" Cliff Curtis dostał główną rolę męską w spin-offie "The Walking Dead". Zagra ojca, który stara się robić to, co należy.

REKLAMA