5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Duże zmiany w 2. sezonie "Pozostawionych". Natalie Zea w nowym serialu komediowym. Mocny plakat promuje 2. sezon "Helix". A oprócz tego "Doktor Who" i "American Horror Story".

1. Duże zmiany w 2. sezonie "Pozostawionych". Deadline donosi, że w 2. sezonie "The Leftovers" sporo się zmieni. Akcja serialu przeniesie się z Mapleton w stanie Nowy Jork w zupełnie nowe miejsce. Ze stałej obsady na pewno powrócą Justin Theroux, Amy Brenneman, Margaret Qualley, Chris Zylka, Carrie Coon i Christopher Eccleston, a także prawdopodobnie Liv Tyler i Ann Dowd. Pozostali mogą liczyć co najwyżej na gościnne występy.

2. Natalie Zea w nowym serialu komediowym. Natalie Zea dostała główną rolę w pilocie komedii TBS, której twórcami są Jason Jones i Samantha Bee ("Daily Show"). Serial będzie opowiadał o wakacyjnej rodzinnej wycieczce do Key West, która zamienia się w katastrofę. Jones zagra ojca dwójki dzieci i męża bohaterki granej przez Natali Zea. Jeśli serial otrzyma zamówienie, każdy sezon będzie opowiadać o innej rodzinnej wycieczce.

3. Zdjęcia ze świątecznego "Doktora Who". Tutaj znajdziecie zdjęcia z "Last Christmas", tegorocznego odcinka świątecznego "Doktora Who".

4. Kolejny odcinek "American Horror Story" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x09 - "Tupperware Party Massacre".

5. Nowy plakat promujący "Helix". 16 stycznia wraca "Helix". Akcja będzie działa się w nowym miejscu, bohaterowie znajdą się wśród wyznawców kultu, których guru będzie Steven Weber. Oto nowy plakat promocyjny.

Helix_612x868

REKLAMA