Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA


Niespodzianka! Najwięcej głosów na hit miało "The Fall", za nim "Sons of Anarchy" oraz crossover "The Flash" i "Arrow".

1. "The Fall" (2x04 - "Strangler")

pumpkinlatteaddict: Klimat dalej mroczny, akcja się zagęszcza, czekam na spotkanie zimnej Stelli i opanowanego Paula. Mam nadzieję na starcie.

2. "Sons of Anarchy" (7x12 - "Red Rose")

K4sia: Choć Gemma zasługiwała jak mało kto na śmierć, oglądanie, jak syn zabija matkę, przyprawiło mnie o kaca moralnego. Sama scena bardzo wzruszająca. I za ten ładunek emocjonalny daję hit. Teraz tylko wielki finał.

3. Crossover "Arrow" (3x08 - "The Brave and the Bold") i "The Flash" (1x08 - "Flash vs. Arrow")

Meg: Dwa różne miasta, dwóch bohaterów walczących z przestępczością i dwa sposoby działania. Może nie do końca Barry i Oliver potrafią się zrozumieć, może jeden nie wierzy w skuteczność metod drugiego, ale mieli taki sam cel i współpracując udało im się go osiągnąć.

"Mentalista" (7x01 - "Nothing But Blue Skies")

Ola: Może nie hit przez duże H, ale oglądało się ten epizod z przyjemnością. Simon Baker ma czarujący uśmiech, wątek romantyczny jest rozwijany delikatnie i realistycznie, biorąc pod uwagę przejścia Jane'a i fakt, że relacja z Lisbon była przez 6 lat oficjalnie szefowa - podwładny. Na marginesie - czy ktoś jeszcze ma nadzieję, że Cho pokaże emocje chociaż przez pół minuty w tym sezonie?

"Castle" (7x09 - "Last Action Hero")

d.: To naprawdę fajne, że serial po tylu sezonach nadal można oglądać z przyjemnością. Co prawda wątki kryminalne są już w "Castle" z reguły takie sobie, ale chemia pomiędzy bohaterami i rewelacyjne nawiązania do popkultury robią swoje.

1 2
REKLAMA