6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Castle" (Fot. ABC)

"Castle" (Fot. ABC)

Annie Wersching wraca do "Castle". Kolejni aktorzy w obsadzie "Detektywa". "Bibliotekarze" już dziś w Polsce. A oprócz tego "Covert Affairs", "The Flash" i nowy serial SyFy, "The Magicians".

1. Annie Wersching wraca do "Castle". W 7. sezonie "Castle" pojawi się ponownie Annie Wersching jako dr Kelly Nieman, lekarka specjalizująca się w chirurgii plastycznej, która była bliską przyjaciółką Jerry'ego Tysona (3XK).

2. Kolejni aktorzy w obsadzie "Detektywa". Do obsady 2. sezonu "Detektywa" dołączyli Emily Rios i Ronnie Gene Blevins. Oboje pojawią się w drugoplanowych rolach.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Flash". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x09 - "The Man in the Yellow Suit".

4. Jason Ralph i Sosie Bacon w obsadzie "The Magicians". Jason Ralph i Sosie Bacon zagrają główne role w "The Magicians", nowym serialu SyFy, który będzie adaptacją serii książek Leva Grossmana w Polsce znanych jako "Czarodzieje". Serial opowiadać będzie o grupce mieszkających w Nowym Jorku dwudziestokilkulatków, którzy odkrywają, że magiczny świat istnieje naprawdę i jest niebezpieczny dla ludzkości. Ralph wcieli się w Quentina Coldwatera, który zawsze uwielbiał książki dziejące się w krainie Fillory. Teraz zostaje studentem magii i zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że ten świat to nie wymysły. Bacon zagra Alice, dziewczynę urodzoną w "magicznej" rodzinie.

5. Kolejny odcinek "Covert Affairs" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 5x16 - "Gold Soundz".

6. "The Librarians" już dziś w Polsce. Wczoraj w USA zadebiutował serial "The Librarians". Już dziś wieczorem - o godz. 23:00 - serial będzie miał premierę w polskim Universal Channel. Polski tytuł to "Bibliotekarze".

REKLAMA