7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Continuum" (Fot. Showcase)

"Continuum" (Fot. Showcase)

"Continuum" wróci ze skróconym sezonem finałowym. "Playing House" dostało 2. sezon. SyFy zamawia serial "Krypton". A oprócz tego "The League", "Kości", "In the Flesh", "Scream Queens".

1. "Continuum" wróci ze skróconym sezonem finałowym. Continuum wróci w 2015 roku z 4. sezonem. Będzie to już sezon finałowy, składający się z zaledwie 6 odcinków.

2. "Playing House" z 2. sezonem. Wreszcie są wieści na temat "Playing House" - serial wróci w 2015 roku z 2. sezonem, który będzie liczył 8 odcinków.

3. "The League" zakończy się po 7. sezonie. "The League" zakończy się w 2015 roku, po 7. sezonie.

4. Ciąża Emily Deschanel wpisana w scenariusz "Kości"? Emily Deschanel znów jest w ciąży, ale na razie nie wiadomo, czy i ta ciąża zostanie wpisana w scenariusz "Kości". Sama aktorka mówi, że wszystko jest możliwe.

5. Wciąż nie wiadomo, co dalej z "In the Flesh". Twórca "In the Flesh" Dominic Mitchell powiedział, że wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość serialu. Ale do końca roku powinna już pojawić się informacja, czy będzie kolejny sezon.

6. Emma Roberts i Jamie Lee Curtis w "Scream Queens". Emma Roberts i Jamie Lee Curtis dostały główne role w nowym horrorze Ryana Murphy'ego, "Scream Queens". Serial, który zamówiła stacja FOX, ma być antologią, 1. sezon będzie liczył 15 odcinków i opowiadał o morderstwach na kampusie.

7. SyFy zamawia serial "Krypton". Stacja SyFy zamówiła serial "Krypton" Davida S. Goyera i Iana Goldberga. Rzecz dzieje się na Kryptonie, w czasach kiedy ród El pogrążony był w hańbie. Nadzieję na równość przynosi dziadek Supermana, główny bohater serialu.

krypton567

REKLAMA