8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wayward Pines" (Fot. FOX)

"Wayward Pines" (Fot. FOX)

"Wayward Pines" ze światową premierą w maju. "Rizzoli & Isles" z 6. sezonem. Cuba Gooding Jr. i Sarah Paulson w "American Crime Story". A oprócz tego "Community", "Mentalista", nowa rola Maggie Siff.

1. "Rizzoli & Isles" z 6. sezonem. "Rizzoli & Isles" dostało od TNT zamówienie na 6. sezon, który będzie składał się z 18 odcinków. Zobaczymy go latem 2015 roku.

2. "Wayward Pines" ze światową premierą w maju. "Wayward Pines", nowy serial FOX-a w stylu "Twin Peaks", będzie miał premierę 14 maja. Produkcja jednocześnie ma wystartować w amerykańskim FOX-ie i w 125 stacjach z całego świata.

3. Chevy Chase wróci do "Community"? Chevy Chase powiedział podczas AMA na Reddicie, że pojawi się na chwilę na początku 6. sezonu "Community" i że jeśli twórcy będą chcieli, to chętnie wpadnie też na dłużej. Problem w tym, że nikt oficjalnie nie potwierdza, że Chevy Chase rzeczywiście będzie jeszcze w "Community".

4. Cuba Gooding Jr. i Sarah Paulson w "American Crime Story". Cuba Gooding Jr. i Sarah Paulson dostali główne role w "American Crime Story: The People V. OJ Simpson". On zagra O.J. Simpsona, a ona prokurator Marcię Clark.

5. HBO uwolni HBO GO w kwietniu. W kwietniu 2015 roku, w okolicach premiery nowego sezonu "Gry o tron", wystartuje w USA serwis VoD HBO niezależny od kablówki. Na razie nie wiemy, czy w Polsce będzie tak samo.

6. Maggie Siff w nowym serialu stacji Showtime. Maggie Siff, znana z roli Tary w "Sons of Anarchy", dostała rolę w serialu "Billions", opowiadającym o świecie finansów. Stiff wcieli się w żonę prokuratora federalnego, którego zagra Paul Giamatti.

7. Netflix chce mieć jeszcze więcej własnych seriali. Co dwa tygodnie premiera własnego serialu - taki jest plan Netfliksa na najbliższe lata.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mentalisty". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x04 - "Black Market".

REKLAMA