5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Broadchurch" (Fot. ITV)

"Broadchurch" (Fot. ITV)

"Broadchurch" wraca 5 stycznia. Tatiana Maslany i Viola Davis wśród nominowanych do nagród SAG. BBC planuje uruchomić park rozrywki. A oprócz tego "Detektyw" i "Żona idealna".

1. "Broadchurch" wraca 5 stycznia. ITV poinformowało, że 5 stycznia startuje 2. sezon "Broadchurch". Oto pierwszy pełny trailer.

2. Nominacje do nagród SAG. Wśród nominowanych do SAG Awards, nagród gildii aktorów, rządzą nazwiska z takich seriali, jak "Modern Family", "Gra o tron" czy "Orange Is the New Black". Swoje pierwsze nominacje za "Orphan Black" i "How to Get Away with Murder" dostały Tatiana Maslany i Viola Davis. Nominacja dla "Fargo" jest tylko jedna - dla Billy'ego Boba Thorntona.

3. BBC planuje uruchomić park rozrywki. BBC planuje uruchomić w Londynie tematyczny park rozrywki, w którym coś dla siebie znajdą fani takich produkcji, jak "Sherlock", "Doktor Who" czy "Top Gear". Projekt ma zostać zrealizowany w 2020 roku.

4. Rick Springfield w "Detektywie". Wokalista i aktor Rick Springfield pojawi się w 2. sezonie "Detektywa". Szczegóły dotyczące jego roli nie zostały podane, ale już wiemy, że bardzo podoba mu się scenariusz.

5. Zdjęcia z powrotu "The Good Wife". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x11 - "Hail Mary", którym powróci w styczniu "The Good Wife".

tgw456

REKLAMA