6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

NBC podaje daty premier i powrotów w midseason. FX zamawia pilot Donalda Glovera. Ostatni dzień na planie "Parks and Recreation". A oprócz tego "Detektyw", "Backstrom", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

1. NBC podaje daty premier i powrotów w midseason. NBC podało daty premier i powrotów kolejnych swoich seriali. I tak, "The Blacklist" wróci już 1 lutego, po Super Bowl. Kolejny odcinek będzie pokazany 5 lutego, bo "The Blacklist" wiosną zostanie przeniesione na czwartek. Tego samego dnia zadebiutuje nowy serial "Allegiance" o młodym szpiegu CIA, którego rodzice pracowali dla KGB. 12 lutego wystartuje amerykańska wersja "The Slap", a 23 lutego wróci "The Night Shift". 17 marca spodziewajcie się debiutu komedii "One Big Happy", a także powrotu "Undateable". Z kolei w niedzielę 5 kwietnia NBC pokaże pierwsze odcinki "A.D." (sequelu "Biblii") i "Odyssey". Nie ma na razie daty powrotu "Hannibala". Warto też zwrócić uwagę, że NBC całkowicie zmienia serialowe czwartki - teraz będą emitowane trzy seriale dramatyczne, w tym "The Blacklist".

2. FX zamawia pilot Donalda Glovera. Donald Glover po odejściu z "Community" pisał pilot komedii "Atlanta", opowiadającej o scenie rapowej w tym mieście. Pilot właśnie dostał zamówienie w FX.

3. Ostatni dzień na planie "Parks and Recreation". Wczoraj zakończyły się zdjęcia do "Parks and Recreation". Na Twitterze i Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć i wspomnień - znajdziecie je tutaj i tutaj.

4. Blair Underwood w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Blair Underwood pojawi się w drugiej połowie sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." w roli dr. Andrew Garnera, byłego męża Melindy May. Po raz pierwszy zobaczymy go w marcu.

5. Ashley Hinshaw w "Detektywie". Ashley Hinshaw pojawi się w 2. sezonie "Detektywa" w roli gwiazdki filmowej, która ma kłopoty.

6. "Backstrom" na plakacie promocyjnym.

backstrom7890

REKLAMA