6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mad Men" (Fot. AMC)

"Mad Men" (Fot. AMC)

Jon Hamm mówi, że finał "Mad Men" nas zaskoczy. A.J. Buckley pojawi się w "Murder in the First". W "American Horror Story" zobaczymy postać, którą już dobrze znamy. A oprócz tego "Fresh Off the Boat", "Sleepy Hollow" i "One Big Happy".

1. Jon Hamm mówi, że finał "Mad Men" nas zaskoczy. Jon Hamm, który już zakończył zdjęcia do "Mad Men", zdradził, że jest zadowolony z finału. "Myślę, że pasuje swoim stylem i tonem do całego serialu. I uważam, że jest to zaskakujący koniec, ludzie będą zaskoczeni" - powiedział w programie Jonathana Rossa w brytyjskiej telewizji ITV.

2. Nowi aktorzy w obsadzie "Fresh Off the Boat". W nowej komedii ABC gościnnie pojawi się były gracz NBA Scottie Pippen, który zagra samego siebie. Z kolei znany z "30 Rock" Judah Friedlander wcieli się w szkolnego psychologa.

3. A.J. Buckley w "Murder in the First". W 2. sezonie "Murder in the First" zobaczymy A.J. Buckleya w roli brata det. Hildy Mulligan, który też jest policjantem.

4. Jaime Murray w "Sleepy Hollow". Jaime Murray pojawi się w "Sleepy Hollow" jako znana z mitologii hinduistycznej upiorna vetala. Zobaczymy ją w 14. odcinku.

5. Zobaczcie, kto wróci do "American Horror Story". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 10. odcinka "Freak Show", zatytułowanego "Orphans". Jest na nich postać, którą dobrze znacie. Uwaga na spoiler.

6. Zdjęcia promującego "One Big Happy". Tutaj zobaczycie kilka zdjęć z nowej komedii "One Big Happy", w której gra Elisha Cuthbert.

NUP_163199_1504

REKLAMA