10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Meksykańska gwiazda Paulina Rubio pojawi się w "Jane the Virgin". CBS planuje kolejny spin-off "Criminal Minds". Amy Schumer poprowadzi MTV Movie Awards. A oprócz tego "Skandal", "Homeland", "Downton Abbey", "Mentalista".

1. Jason Butler Harner w "Skandalu". Jason Butler Harner pojawi się w "Skandalu" w powracającej roli, której szczegółów na razie nie ujawniono.

2. Amy Schumer poprowadzi MTV Movie Awards. Amy Schumer będzie gospodynią gali MTV Movie Awards, która odbędzie się 12 kwietnia.

3. Seriale Adult Swim z kolejnymi sezonami. Stacja Adult Swim zamówiła 2. sezon trzech seriali: "Black Jesus", "Mike Tyson Mysteries" i "Mr. Pickles".

4. Kilka zdjęć z finału sezonu "Homeland". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x12 - "Long Time Coming", czyli tegorocznego finału "Homeland".

5. Zdjęcia ze świątecznego odcinka "Downton Abbey". Cała galeria tutaj.

uktv-downton-abbey-2014-christmas-special-2

6. Wiemy już, kiedy pożegna się z telewizją David Letterman. Na 20 maja 2015 roku przewidziany jest ostatni odcinek "Late Show" z Davidem Lettermanem.

7. Michaela Watkins w "The Goldbergs". Michaela Watkins pojawi się w roli pani Taraborelli, która będzie uczyć Adama hiszpańskiego.

8. Kolejny spin-off "Criminal Minds" w planach. CBS myśli o kolejnym spin-offie "Criminal Minds". Bohaterami mają być agenci FBI, którzy pomagają amerykańskim obywatelom mającym kłopoty za granicą. Odcinek z nimi w roli głównej zobaczymy jeszcze w tym sezonie.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mentalisty". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x05 - "The Silver Briefcase".

10. Paulina Rubio w "Jane the Virgin". W zimowym finale "Jane the Virgin" gościnnie wystąpi meksykańska artystka Paulina Rubio. Zdjęcie zobaczycie tutaj.

REKLAMA