8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gracepoint" (Fot. FOX)

"Gracepoint" (Fot. FOX)

"Gracepoint" oficjalnie skasowane. Saul Goodman na pustyni na pierwszym plakacie "Better Call Saul". Christina Hendricks w pilocie Showtime'a. A oprócz tego "How to Get Away with Murder", "Upadek", "Portlandia".

1. "Gracepoint" oficjalnie skasowane. Zgodnie z przewidywaniami - FOX skasował po 1. sezonie "Gracepoint".

2. Christina Hendricks w pilocie Showtime'a. Christina Hendricks dostała rolę w pilocie komedii "Roadies", którą dla stacji Showtime robi Cameron Crowe. Bohaterami serialu będą muzycy rockowi w trakcie trasy koncertowej, Hendricks zagra producentkę i menedżerkę, która jest niesamowicie dobra w tym, co robi.

3. Cicely Tyson w "How to Get Away with Murder". Cicely Tyson pojawi się gościnnie w "How to Get Away with Murder", szczegóły dotyczące jej roli na razie nie zostały podane.

4. Plakat promujący "Better Call Saul". Pustynia, automat telefoniczny i zrezygnowany Saul Goodman - tak wygląda pierwszy plakat promujący "Better Call Saul".

better456

5. 2. sezon "Upadku" w styczniu w Cinemax. "Upadek", czyli "The Fall", wraca w styczniu na antenę Cinemax. Premiera 2. sezonu przewidziana została na 17 stycznia.

6. Jon Hamm nie chce grać superbohaterów. W rozmowie z "Radio Times" Jon Hamm - którego zobaczymy w świątecznym odcinku "Black Mirror" - powiedział, że jest już stary i bez znaczenia i specjalnie nie myśli o nowych technologiach, nie korzysta nawet z serwisów społecznościowych. Nie zamierza też grać superbohaterów, choć czasem takie propozycje się zdarzają.

7. Najlepsze sceny serialowe na naszym fanpage'u. Poprosiliśmy wczoraj na Facebooku o wskazanie absolutnie najlepszych scen z seriali. Wasze odpowiedzi były fantastyczne, sceny można oglądać tutaj, można również dodać coś od siebie. Oczywiście nie mamy też nic przeciwko temu, abyście dali nam lajka.

8. Plakaty promujące 5. sezon "Portlandii". Jeszcze jeden znajdziecie tutaj.

portland4567

REKLAMA