10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wikingowie" (Fot. History)

"Wikingowie" (Fot. History)

Będzie 2. sezon "The Missing". "Wikingowie" wracają w lutym. Spin-off "The Walking Dead" umiejscowiony w Los Angeles. A oprócz tego "The Flash", "Glee", nowy serial ABC Family.

1. "Wikingowie" wracają w lutym. 19 lutego zadebiutuje na amerykańskim kanale History 3. sezon "Wikingów", który będzie liczył 10 odcinków.

2. Powstanie 2. sezon "The Missing". BBC zapowiedziało 2. sezon "The Missing", który będzie zupełnie nową historią z nowymi bohaterami.

3. Spin-off "The Walking Dead" umiejscowiony w Los Angeles. TVLine donosi, że zombiaki zmierzają w kierunku Hollywood. Akcja spin-offu "The Walking Dead" ma być umiejscowiona w Los Angeles.

4. ABC Family zamawia "Recovery Road". ABC Family zamówiło młodzieżowy serial o walce z uzależnieniem, "Recovery Road". Bohaterką będzie Maddie, nastoletnia imprezowiczka, która zmuszona jest udać się na odwyk i próbuje ukryć ten fakt przed znajomymi ze szkoły.

5. Aaron Sorkin uważa, że role kobiece są łatwiejsze. Wyciekł e-mail Sorkina, wysłany w marcu do felietonistki "New York Timesa" Maureen Dowd. Kontrowersyjny twórca długo w nim tłumaczy, dlaczego kobiece role są łatwiejsze i słusznie płaci im się mniej. Sorkin wymienił konkretne nazwiska laureatek Oscara, których role były łatwe - w tym Julii Roberts, Sandry Bullock i Cate Blanchett. Nie wiadomo, co sądzi o kobiecych rolach z własnych seriali.

6. Terry Crews poprowadzi "Funniest Fails" FOX-a. Terry Crews będzie gospodarzem programu "Funniest Fails", zainspirowanego filmikami youtube'owymi.

7. Nicholas Gonzalez i Peyton List w "The Flash". Nicholas Gonzalez pojawi się w "The Flash" w roli brata Cisco, czarującego przystojniaka o imieniu Dante. Z kolei Peyton List zagra młodszą siostrę złoczyńcy Leonarda Snarta, sadystyczną Lisę, która manipuluje facetami przy użyciu swojej seksualności.

8. Zdjęcia obsady "Glee" na 6. sezon. Do obejrzenia tutaj.

9. Motywy muzyczne z czołówek na Facebooku. Wczoraj zaprosiliśmy Was na Facebooku do dzielenia się najfajniejszymi motywami muzycznymi z czołówek seriali. Już zebraliśmy ich kilkadziesiąt, jest więc czego słuchać. Wciąż oczywiście możecie dodawać własne propozycje, zapraszamy też do polubienia naszego fanpejdża.

10. Plakat promujący nowe odcinki "The Flash".

flash45