7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Gina Torres wpadnie do "Revenge". HBO przestanie udostępniać wyniki oglądalności dzień po emisji seriali. ITV zrobi serialowego "Beowulfa". A oprócz tego "The Goldbergs", "Galavant", "Agent Carter".

1. Gina Torres wpadnie do "Revenge". Gina Torres pojawi się w "Revenge" w roli Natalie Walsh, kobiety, której głównym celem jest bywanie na salonach. Ale do tego jej wątek nie będzie się sprowadzał - Natalie ma wrogów, również w Hamptons i kogoś z nich weźmie na celownik.

2. ITV zrobi serialowego "Beowulfa". Brytyjska stacja ITV zamówiła 13-odcinkowy sezon "Beowulfa" na motywach epickiego poematu anglosaskiego znanego pod tym samym tytułem. Scenariusz napisze James Dormer ("Muszkieterowie"), a akcja ma się zacząć w momencie kiedy Beowulf przybywa na zamek króla Hrodgara i w czasie uczty pojawia się potwór Grendel.

3. Charlie Sheen w 2. sezonie "The Goldbergs". Charlie Sheen pojawi się w 2. sezonie "The Goldbergs", ponownie wcielając się w swoją postać z filmu "Wolny dzień pana Ferrisa Buellera" z 1986 roku. Sheen zagrał w tym filmie chłopaka na komisariacie, którego spotkała siostra Buellera (Jennifer Grey). W serialu spotka go siostra Barry'ego, Erica.

4. Utwór muzyka z "Gilmore Girls" w serialu "Galavant". Sebastian Bach, który grał Gila, muzyka z zespołu Lane, w "Gilmore Girls", użyczy swojego utworu w 2. odcinku "Galavanta". Bach na co dzień jest liderem zespołu Skid Row. A tymczasem tutaj możecie obejrzeć mnóstwo zdjęć z dwóch pierwszych odcinków serialu ABC.

5. HBO przestanie udostępniać wyniki oglądalności dzień po emisji seriali. Podobnie jak wcześniej FX, HBO rezygnuje z podawania oglądalności dzień po emisji seriali. Wszystko dlatego, że te pierwsze liczby nie dają pełnego obrazu - niektórzy oglądają odcinek podczas premiery w TV, inni powtórkę, jeszcze inni go nagrywają albo korzystają z HBO GO. Emisja na żywo w żaden sposób nie jest już reprezentatywna, prawdziwa widownia seriali kablówek często jest znacznie większa. Przykładowo, średnio podczas premiery każdy odcinek 4. sezonu "Gry o tron" oglądało 6,6 mln osób - ale jeśli policzyć powtórki i wszystkie platformy, ta widownia rośnie do 19,1 mln.

6. Nowe zdjęcia obsady serialu "Melissa and Joey". Do obejrzenia tutaj.

7. Agentka Carter na nowym plakacie. Plakat pojawił się na łamach "People".

agent-carter-768

REKLAMA