7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orphan Black" wraca 18 kwietnia. Kiefer Sutherland nie chce robić więcej "24 godzin". Sarah Silverman zagra w pilocie serialu HBO. A oprócz tego "Revenge", "Gotham", "Parenthood", "New Girl".

1. "Orphan Black" wraca 18 kwietnia. W teaserze 3. sezonu Sarah deklaruje, że "to jest wojna".

2. Nasim Pedrad w "New Girl". Nasim Pedrad pojawi się w "New Girl" w roli policjantki, która będzie trenować Winstona. Zobaczymy ją w odcinku z 6 stycznia, zdjęcia są tutaj.

3. Kiefer Sutherland nie chce robić więcej "24 godzin". Znów pojawiły się plotki o filmie z bohaterami "24 godzin", a tymczasem Kiefer Sutherland powiedział w rozmowie z "The Telegraph", że nie chce już wracać do roli Jacka Bauera i uważa, iż te 12 odcinków, które zobaczyliśmy w tym roku, należy potraktować jako zakończenie całej historii.

4. Producent "Parenthood" zdradza datę finały. Ostatni odcinek serialu zobaczymy 29 stycznia. Jego tytuł to "May God Bless And Keep You Always". Serial wróci po świętach 8 stycznia odcinkiem nr 100.

5. Sarah Silverman w pilocie serialu HBO. Sarah Silverman zagra główną rolę w pilocie komedii Lucy Prebble ("Secret Diary of a Call Girl"), na razie bez tytułu. Postać Silverman zmaga się z kryzysem wieku średniego i ma patologiczną potrzebę bycia szczerą.

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Revenge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x11 - "Epitaph".

7. Powrót "Gotham" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x11 - "Rogues' Gallery".

REKLAMA