Niesamowite pożegnanie Stephena Colberta [wideo]

"The Cobert Report" (Fot. Comedy Central)

"The Cobert Report" (Fot. Comedy Central)

Wczoraj Comedy Central wyemitowało ostatni odcinek "The Colbert Report". Zobaczcie, jak celebryci żegnali Colberta piosenką.

Dziewięć lat na antenie, mnóstwo prestiżowych nagród, wywiady, które stawały się viralami. Wczoraj wieczorem wyemitowany został ostatni odcinek "The Colbert Report", jednego z najlepszych programów satyrycznych w amerykańskiej telewizji. 20-minutowy odcinek polecam zobaczyć w całości - nie ma tam nic poza bardzo długim pożegnaniem, ale to świetne, sentymentalne i zabawne jednocześnie pożegnanie.

Znakomitych momentów było mnóstwo - Colbert oficjalnie stał się nieśmiertelny, spotkał św. Mikołaja i prezydenta Lincolna (który naprawdę jest jednorożcem!). Ale i tak chyba nic nie przebiło listy gości. Jon Stewart, J.J. Abrams, Bryan Cranston, Alan Alda, Wielki Ptak, Bill Clinton, Jeff Daniels, Vince Gilligan, Henry Kissinger, Cindy Lauper, Smaug, Elijah Wood i dziesiątki innych znanych osób (prawie pełna lista tutaj) pojawiło się, aby zaśpiewać razem z Colbertem "We'll Meet Again".

Oczywiście Colbert nigdzie się nie wybiera, nie kończy kariery. Przeciwnie, w przyszłym roku przejmie "Late Show" po Davidzie Lettermanie. Ale i tak oglądając to pożegnanie, można było się wzruszyć, bo przecież dziewięć lat to kawał historii i tysiące powodów do śmiechu. Oglądając wideo, zwróćcie koniecznie uwagę na Vince'a Gilligana. Bill Clinton też jest niezły. I Smaug!

Chcecie więcej Stephena Colberta? To zobaczcie, jak się śmieje - przez 13 minut.