6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

David Schwimmer w "American Crime Story". Sarah Jessica Parker w komedii HBO. Nowe zdjęcia z "Daredevila" Netfliksa. A oprócz tego "Glee" i "Agent Carter".

1. David Schwimmer w "American Crime Story". David Schwimmer pojawi się w "American Crime Story: The People V. OJ Simpson" w roli prawnika Roberta Kardashiana.

2. George R. R. Martin chce puścić "The Interview". Sony wycofało "The Interview", kontrowersyjną komedię o Korei Północnej, po tym jak pojawiły się groźby ataków terrorystycznych na kina. A George R. R. Martin zaoferował się, że skoro tak, to on chce puścić film w swoim domowym kinie. Jego zdaniem wycofanie filmu to po prostu tchórzostwo.

3. Sarah Jessica Parker w komedii HBO. Sarah Jessica Parker zagra główną rolę, a także będzie producentką wykonawczą komedii "Divorce", której pilot ma za chwilę zamówić HBO. Bohaterką będzie kobieta w średnim wieku, która pod wpływem samotnych przyjaciółek zaczyna myśleć o rozwodzie z mężem, ale nie jest w stanie wprowadzić swojego planu w życie. Do czasu kiedy mąż dowiaduje się o jej romansie i sam zaczyna planować rozwód.

4. Pilot "Agent Carter" na zdjęciach. Galerię znajdziecie tutaj.

5. Zdjęcia z powrotu "Glee". "Glee" wraca 9 stycznia, zdjęcia z czterech pierwszych odcinków finałowego sezonu znajdziecie tutaj.

1glee_ep602-sc21_6947_f_hires2

6. Nowe zdjęcia z "Daredevila" Netfliksa. Opublikował je "EW".

Daredevil01

daredevil-02_612x897