10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

Michael Pitt odchodzi z "Hannibala", ale jego postać zostaje. "Mr. Robot" dostaje zamówienie od USA Network. Wiemy już, jak będzie wyglądał kostium Aryi z "Gry o tron". A oprócz tego "Justified", "Glee", "The Good Wife", "Gotham" i inne.

1. Michael Pitt odchodzi z "Hannibala", ale jego postać zostaje. Michael Pitt nie będzie już grał Masona Vergera w "Hannibalu". Postać zostanie, ale od 3. sezonu będzie ją grał Joe Anderson.

2. Klimatyczne zdjęcia promujące 6. sezon "Justified". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x01 - "Fate's Right Hand", a także nowe zdjęcia obsady "Justified".

3. "Mr. Robot" dostaje zamówienie. USA Network zamówiło 10-odcinkowy sezon serial "Mr. Robot", którego głównym tematem będzie cyberbezpieczeństwo. Główny bohater Mr. Robot, grany przez Christiana Slatera, będzie tajemniczym anarchistą, rekrutującym zdolnych programistów do podziemnej grupy hakerskiej.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Good Wife". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 6x12.

5. Nowe zdjęcie promocyjne obsady "Glee". A na zdjęciu brakuje Quinn i innych dawnych bohaterów serialu.

glee4567

6. Meg Steedle w "The Mysteries of Laura". Znana z "Zakazanego imperium" Meg Steedle dołączy do stałej obsady "The Mysteries of Laura". Po raz pierwszy pojawi się w 15. odcinku jako Francesca "Frankie" Pulaski, młoda policjantka, która miała świetny wynik na egzaminie końcowym. Ale jej postać będzie znacznie bardziej skomplikowana.

7. Kolejny odcinek "Gotham" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x12 - "What The Little Bird Told Him".

8. Daniel Wu w "Badlands". AMC robi serial "Badlands" o wschodnich sztukach walki, główną rolę zagra Daniel Wu.

9. Zdjęcia z pilota "Backstroma". Tutaj zobaczycie mnóstwo zdjęć z odcinka pilotowego nowego serialu FOX-a, "Backstrom".

10. Nowy kostium Aryi z "Gry o tron". EW prezentuje nowy kostium Aryi Stark, zupełnie inny od dotychczasowego. Zmiana cieszy zwłaszcza Maisie Williams, która cieszy się, że wreszcie nie będzie cała brudna.

Arya-Starks-New-Look-Game-of-Thrones-Season-5