Co w drugiej części sezonu "Outlandera"? [wideo]

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)

Pierwsza część sezonu "Outlandera" zakończyła się mocnym cliffhangerem, a na drugą będziemy czekać do 4 kwietnia. Ale coraz więcej już wiemy - w nowym materiale wideo promującym serial obsada zapowiada, że ma być więcej, bardziej i mroczniej.

Po pierwszych ośmiu odcinkach "Outlander" to ulubione guilty pleasure dużych dziewczynek i niektórych chłopców też (ci jednak niechętnie się do tego przyznają). Serial zafundował nam jesienią cliffhanger, a po nim pół roku czekania na ciąg dalszy. Ale nie będziemy czekać w nieskończoność, zdjęcia do kolejnych odcinków już się rozpoczęły i pojawiają się pierwsze spoilery.

W nowym materiale zza kulis serialu Sam Heughan zapowiada "początek epickiej bitwy". Z kolei twórca serialu, Ronald D. Moore, zapewnia, że stawki się zmienią, a związki międzyludzkie pogłębią. Ciekawie zapowiada się konfrontacja pomiędzy Claire i Geillis, ale najważniejsi będą Claire i Jaime. Sam Heughan mówi, że ich związek będzie rozkwitał, ale to tylko jedna strona medalu. Bo druga część sezonu ma być też znacznie bardziej mroczna.

REKLAMA