5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Mike Colter z "The Good Wife" dostał rolę Luke'a Cage'a. Dax Shepard ponownie pojawi się w "About a Boy". Jonathan Nolan opowiada o "Westworld", mamy też zdjęcie. A oprócz tego "Person of Interest" i "Fresh off the Boat".

1. Netflix znalazł Luke'a Cage. Mike Colter, którego znamy z roli pana Bishopa w "The Good Wife", pojawi się w serialu "Jessica Jones" jako Luke Cage. Postać ta później dostanie własny spin-off, zatytułowany po prostu "Luke Cage".

2. Dax Shepard ponownie pojawi się w "About a Boy". Dax Shepard powróci do "About a Boy" jako znany z "Parenthood" Crosby Braverman.

3. Zdjęcia obsady "Fresh off the Boat". Na początku roku w ABC pojawi się kolejna rodzinna komedia, "Fresh off the Boat". Zdjęcia obsady znajdziecie tutaj.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Person of Interest". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x11 - "If-Then-Else".

5. Pierwsze zdjęcie z "Westworld" HBO. EW publikuje pierwsze zdjęcie z serialu "Westworld", a także fragmenty rozmowy z Jonathanem Nolanem, który jest jednym z producentów. "To miejsce, gdzie możesz być kim chcesz i nie ma konsekwencji. Żadnych zasad, żadnych ograniczeń. Co się dzieje w Westworld, zostaje w Westworld" - mówi o serialowym świecie. Dalej dowiadujemy się, że "Westworld" ma stanowić ambitny, wywrotowy, mroczny i pokręcony miks science fiction z westernem. Daty premiery na razie nie ma, ale mamy zdjęcie.

Westworld4567