6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kim Dickens z główną rolą w spin-offie "The Walking Dead". George R.R. Martin zaprasza Koreańczyków z Północy na wesele. Lea Michele śpiewa "Let It Go" w "Glee". A oprócz tego "Mentalista", "Marry Me" i "Doktor Who".

1. Kim Dickens z główną rolą w spin-offie "The Walking Dead". Znana z "Treme" i filmu "Zaginiona dziewczyna" Kim Dickens dostała główną rolę żeńską w spin-offie "The Walking Dead". Zagra Nancy Tomkins, która zawodowo zajmowała się doradztwem zawodowym, ma dwójkę dzieci i teraz jest w związku z głównym bohaterem serialu, Seanem (Cliff Curtis).

2. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mentalisty". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x06 - "Green Light". Uwaga na spoiler.

3. Nowy odcinek "Marry Me" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x10 - "Spoil Me".

4. George R.R. Martin zaprasza Koreańczyków z Północy na wesele. Martin ostro skrytykował decyzję Sony dotyczącą filmu "The Interview" i zaoferował się, że chętnie go pokaże w swoim domowym kinie. Zarzucił też w mocnych słowach amerykańskiej korporacji tchórzostwo. Wieści o jego wypowiedziach dotarły do Korei Północnej, w związku z czym pisarz został ochrzaniony przez tamtejsze oficjalne konto propagandowe na Twitterze. Jego odpowiedź jest absolutnie świetna.

5. Lea Michele śpiewa "Let It Go". Piosenka pojawi się w "Glee" w premierze 6. sezonu, a opublikowało ją "People".

6. Plakat świątecznego "Doktora Who". Plakat opublikował "Radio Times", autorem jest Stuart Manning.

dr-who356

REKLAMA