7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" zdenerwowało pakistańskich oficjeli. Rozstrzygnęły się losy Jenny Coleman w "Doktorze Who". Michael Imperioli pojawi się w "Hawaii Five-0". A oprócz tego "Glee", "The Big Bang Theory", "House of Lies", "Pretty Little Liars".

1. "Homeland" zdenerwowało pakistańskich oficjeli. Pakistańscy oficjele, którzy obejrzeli najnowszy sezon "Homeland", są oburzeni tym, jak serial pokazał ich kraj. Ich zdaniem obraz Pakistanu jako ponurego zakątka piekła, gdzie strzelają do ludzi i wybuchają bomby, jest bardzo daleki od prawdy. "Oczernianie kraju, który jest bliskim partnerem i sojusznikiem USA, jest niedźwiedzią przysługą, zarówno dla bezpieczeństwa USA, jak i samych Amerykanów" - powiedział rzecznik pakistańskiej ambasady w USA Nadeem Hotiana w rozmowie z "New York Post". Inne źródło gazety zapewniało, że Islamabad to ciche, malownicze miasto, z górami dookoła i mnóstwem zieleni.

2. Rozstrzygnęły się losy Jenny Coleman w "Doktorze Who". Jeśli widzieliście odcinek świąteczny "Doktora Who", to już wiecie, co dalej z Clarą. Jeśli nie widzieliście, a jesteście ciekawi, czy zobaczymy Jennę Coleman w 9. sezonie, zajrzyjcie tutaj.

3. Michael Imperioli w "Hawaii Five-0". Michael Imperioli pojawi się w "Hawaii Five-0" w roli zreformowanego kryminalisty, który uwielbia surfować i od 10 lat mieszka na Hawajach, gdzie prowadzi oldskulowy zakład fryzjerski.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Big Bang Theory". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 8x12 - "The Space Probe Disintegration".

5. Poznajcie nowe dzieciaki z "Glee". W TVLine zaprezentowała została piątka nowych bohaterów "Glee", w tym męska cheerleaderka, futbolista i nieśmiały chłopak z wielkim głosem.

6. Kolejne odcinki "Pretty Little Liars" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinków 5x15 - "Fresh Meat" i 5x16 - "Over a Barrel".

7. Zdjęcia z powrotu "House of Lies". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x01 - "At the End of the Day, Reality Wins".

REKLAMA