5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Broadchurch" (Fot. ITV)

"Broadchurch" (Fot. ITV)

Chris Chibnall opowiada o 2. sezonie "Broadchurch". The Hollywood Reporter prezentuje listę najpopularniejszych w tym roku seriali z amerykańskiej telewizji ogólnodostępnej. A oprócz tego "Revenge", "Eye Candy", "Galavant".

1. Co w 2. sezonie "Broadchurch"? Twórca serialu Chris Chibnall powiedział w rozmowie z "Radio Timesem", że 2. sezon będzie miał trochę inny ton od pierwszego, bo żałoba nie będzie tym razem jednym z głównych wątków. Akcja rozpocznie się tuż po tym, co się stało w finale 1. sezonu, zobaczymy pogrzeb Danny'ego i skutki tego, co wydarzyło się w finale. "Obiecuję, że nie zaczniemy od znalezienia kolejnego ciała pod klifem" - zapewnia Chibnall. Nowa seria ma być inna, zobaczymy inny rodzaj zła. O sprawie sezonu nie wiemy na razie nic, nie wiemy nawet, czy w Broadchurch wydarzy się kolejne morderstwo. Chibnall tylko tajemniczo obiecuje, że serial nie zamieni się w "Midsomer in Broadchurch".

2. Zdjęcia z pilota "Eye Candy". "Eye Candy" to nowa produkcja MTV, która pojawi się w styczniu, zdjęcia z 1. odcinka znajdziecie tutaj.

3. Najpopularniejsze seriale w amerykańskiej telewizji ogólnodostępnej. Listę seriali ze stacji ogólnodostępnych, które mają największą oglądalność, znajdziecie tutaj, wraz z dokładnymi ostatecznymi wynikami. Dzięki nagrywarkom bardzo wysoko, bo na 6. miejscu, jest "Gotham". Pierwsza trójka to "The Big Bang Theory", "Modern Family" i "How to Get Away with Murder".

4. Pogrzeb na zdjęciach z powrotu "Revenge". Galerię nowych zdjęć z powrotu "Revenge" znajdziecie tutaj, pod linkiem oczywiście spoilery.

5. "Galavant" na zdjęciach. Pierwsze recenzje serialu "Galavant" są zaskakująco pozytywne, a tymczasem tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x03 - "Two Balls".

REKLAMA