5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Broadchurch" (Fot. ITV)

"Broadchurch" (Fot. ITV)

Wszystko, co wiadomo o 2. sezonie "Broadchurch". Amy Sherman-Palladino opowiada, jak Edward Herrmann dostał rolę w "Gilmore Girls". Raúl Castillo zdradza, co u Richiego w 2. sezonie "Looking". A oprócz tego "Suits" i "The Americans".

1. Wszystko, co wiadomo o 2. sezonie "Broadchurch". Już dziś wraca w Wielkiej Brytanii "Broadchurch", "Radio Times" zebrał wszystko, co wiadomo o 2. sezonie. Wiadomo, że będzie nowa sprawa kryminalna. Chris Chibnall jest bardzo tajemniczy, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że po prostu przeniesiemy się do Sandbrook i zobaczymy sprawę, która zrujnowała karierę Aleca Hardy'ego. Być może śledztwo zostanie otwarte na nowo. Jest też bardzo możliwe, że zobaczymy proces mordercy Danny'ego. Pojawią się nowe twarze, w tym James D'Arcy ("Radio Times" spekuluje, że zagra on czarny charakter) i Charlotte Rampling. Więcej spoilerów pod linkiem, nie czytajcie ich, jeśli nie widzieliście 1. sezonu w całości.

2. Jak wyglądał casting Edwarda Herrmanna do "Gilmore Girls"? Amy Sherman-Palladino opowiedziała w TVLine historię castingu Edwarda Herrmanna do "Gilmore Girls". Od początku wszyscy go chcieli do roli dziadka Rory, ale nie bez przeczytania choćby fragmentu scenariusza. Tymczasem jego agent upierał się, że Herrmann nie będzie nic czytał, bo przecież pracował z Woodym Allenem, wszyscy wiedzą, co potrafi. Ostatecznie zgodzono się na to, byle tylko Herrmann pojawił się na spotkaniu. A kiedy już się pojawił, oznajmił, że bardzo mu się podobał scenariusz, i zapytał tak po prostu, czy powinien zacząć czytać. I tak oto narodził się Richard Gilmore.

3. Billy Miller pojawi się w "Suits". Billy Miller pojawi się w "Suits" w roli Marcusa Spectera, młodszego brata Harveya.

4. Co wydarzy się w "Looking" w 2. sezonie? Raúl Castillo (serialowy Richie) mówi, że w 2. sezonie "Looking" na pewno nie zobaczymy jednej rzeczy: Jonathan Groff nie będzie śpiewać. Będzie za to sporo wspólnych scen Richiego i Kevina, ale aktor nie zdradza, co będzie się działo między tą dwójką. Nie wiadomo też, czy Richie i Patrick znów się zejdą.

5. Plakat promujący 3. sezon "The Americans".

american456

REKLAMA