8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dziewczyny" z zamówieniem na 5. sezon. W "Grze o tron" zobaczymy młodziutką Cersei. Niezła oglądalność "Galavanta". A oprócz tego "Glee", "Revenge", "Wikingowie", "Agent Carter".

1. "Dziewczyny" z zamówieniem na 5. sezon. Dziewczyny wracają 11 stycznia z 4. sezonem, a tymczasem HBO już zamówiło 5. sezon.

2. Elena Satine w stałej obsadzie "Revenge". Elena Satine, czyli serialowa Louise, została awansowana do stałej obsady "Revenge".

3. W "Grze o tron" zobaczymy młodziutką Cersei. Nell Williams zagra młodą Cersei we flashbackach, które zobaczymy w "Grze o tron". HBO ma też kolejne wielkie plany wobec "GoT" - dwa ostatnie odcinki 4. sezonu będą pokazywane w USA w kinach IMAX.

4. Niezła oglądalność "Galavanta". W niedzielę wystartował "Galavant", dwa pierwsze odcinki miały oglądalność odpowiednio 7,88 mln/2,1 i 6,8 mln/1,9. Świetną oglądalność miało w niedzielę "Brooklyn 9-9" (6,02 mln/2,9). Fatalnie wypadły powroty "Resurrection" (4,1 mln/1,0) i "Revenge" (3,94 mln/0,9).

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Agent Carter". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x02 - "Bridge and Tunnel". Pojawiły się też zdjęcia promocyjne obsady.

6. Gina Gershon w "Glee". Gina Gershon pojawi się w "Glee" w roli Pam Anderson, matki Blaine'a.

7. Kolejny odcinek "Hart of Dixie" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 4x02 - "The Curling Iron".

8. Zdjęcia obsady na 3. sezon "Wikingów". Oba zdjęcia można powiększyć kliknięciem.

vikings_season3_horiz

vikings_season3_cast

REKLAMA