"Daredevil" w kwietniu, "Marco Polo" z 2. sezonem. Co jeszcze będzie mieć Netflix? [wideo]

Mnóstwo newsów od Netfliksa! Znamy już dokładne daty premiery takich seriali, jak "Daredevil", "Bloodline" czy "Unbreakable Kimmy Schmidt", wiemy też, jakie są dalsze plany wobec "Marco Polo" i "Arrested Development".

Rozpoczęło się zimowe TCA Press Tour, na pierwszy ogień poszedł Netflix - i już mamy masę dobrych newsów. Po pierwsze, powstanie 2. sezon "Marco Polo", który będzie liczył 10 odcinków, podobnie jak pierwszy. Na razie nie wiadomo, kiedy uda się go wypuścić, ale za to mamy mnóstwo innych dat.

I tak, 6 marca możemy spodziewać się premiery "Unbreakable Kimmy Schmidt" - komedii Tiny Fey i Roberta Carlocka, którą Netflix uratował z rąk NBC i od razu zamówił dwa sezony. 20 marca debiutuje "Bloodline" z Kyle'em Chandlerem, a 10 kwietnia - najbardziej chyba wyczekiwana tegoroczna nowość Netfliksa, "Daredevil". Na koniec, tj. na 8 maja, zaplanowano premierę komedii "Grace and Frankie" z Jane Fondą. A gdybyście bardzo uwielbiali Kota w Butach ze "Shreka", wiedzcie, że Netflix zrobił serial i o nim - klasyfikowany oficjalnie jako program dla dzieci. "The Adventures of Puss in Boots" będzie mieć premierę 16 stycznia.

Pojawiło się też pytanie o 5. sezon "Arrested Development". Szef Netfliksa, Ted Sarandos, powiedział, że patrzy w przyszłość z optymizmem i liczy na to, iż uda się go zrealizować. Przy czym za wcześnie jest, aby mówić o konkretnych datach, obsada serialu jest zajęta innymi projektami i ponowne zebranie jej na jednym planie to nie takie proste zadanie.

Mniej więcej za rok możemy się spodziewać, że do "Daredevila" dołączy "Jessica Jones", a tymczasem zobaczcie teaser i plakat pierwszego serialu Netfliksa zrobionego do spółki z Marvelem. Wysyp materiałów promujących wszystkie nowe seriale prawdopodobnie nastąpi już w najbliższych dniach.

marvels-daredevil-poster

REKLAMA