10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mad Men" wraca w kwietniu. "Better Call Saul" na razie bez Walta i Jessego. Słaba oglądalność "Glee". A oprócz tego "Black Sails", "The Strain", "Shameless", "Finding Carter" i inne.

1. "Mad Men" wraca w kwietniu. Finałowa seria "Mad Men" wystartuje w niedzielę 5 kwietnia. Matthew Weiner zapowiada, że każdy z ostatnich 7 odcinków będzie skupiał się na bohaterach i będzie sprawiał wrażenie, jakby to był już finał. Nie ma co spodziewać się żadnych spin-offów, aczkolwiek Jon Hamm ma pewien pomysł: "Better Call Pete". I całkiem poważnie mówi, że nie ma takiej wersji zakończenia, która nie byłaby bardzo bolesna.

2. "Better Call Saul" na razie bez Walta i Jessego. Ekipa "Better Call Saul" mówi, że w 1. sezonie "Better Call Saul" nie pojawi się Walter ani Jesse. Peter Gould chciałby, aby serial stanął na nogi o własnych siłach. Ale oczywiście trwają dyskusje na temat sięgnięcia po bohaterów "Breaking Bad", nie tylko tych głównych, ale i drugoplanowych - jak prostytutka Wendy.

3. "Finding Carter" wraca w marcu. 31 marca wystartuje 2. sezon "Finding Carter".

4. Słaba oglądalność "Glee". "Glee" wróciło w piątek i zanotowało bardzo słabą oglądalność - 2,35 mln/0,7.

5. Zdjęcia promujące "Black Sails". Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć promujących 2. sezon "Black Sails".

black-sails34567

6. Tina Fey obiecuje ostre żarty na Złotych Globach. Tina Fey, zapytana, czy podczas gali rozdania Złotych Globów możemy spodziewać się żartów o Billu Cosbym, odpowiedziała, że jak najbardziej. Co oznacza, że znów media będą mieć co cytować tygodniami.

7. Lena Dunham w "Simpsonach". Lena Dunham podłoży głos Candace, dziewczynie, która spodoba się Homerowi.

8. Max Charles w "The Strain". "The Strain" wymienia aktora grającego Zacha, syna Ephraima Goodweathera. W 2. sezonie zagra go Max Charles, który dołączył do stałej obsady serialu.

9. Serialowe "Wet Hot American Summer" w Netfliksie. Netflix zamówił 8 odcinków serialu "Wet Hot American Summer", który będzie kontynuacją filmu z 2001 roku. Film był satyrą na amerykańskie obozy letnie z lat 80., w obsadzie znajdowali się Amy Poehler, Bradley Cooper, Paul Rudd, Christopher Meloni i Elizabeth Banks. Jest duża szansa, że te same osoby zobaczymy w serialu.

10. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Shameless". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x03 - "Two Lisas".

REKLAMA