10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

CW zamawia kolejne sezony ośmiu seriali, a także podaje daty premiery "iZombie" i "The Messengers". Szykuje się odejście z "Pamiętników wampirów". "Strike Back" wróci latem. A oprócz tego "Jane the Virgin", "Broadchurch", "Outlander", plotki zza kulis Złotych Globów.

1. CW zamawia kolejne sezony ośmiu seriali. CW złożyło już zamówienia na sezon 2015/2016. Już teraz wiadomo, że będą kolejne sezony "Arrow", "Jane the Virgin", "Reign", "Supernatural", "The 100", "The Flash", "The Originals" i "The Vampire Diaries". Nie wiadomo, co z "Hart of Dixie", losy tego serialu będą zależały od oglądalności. Na pewno szansa na kolejny sezon wciąż jest. Z kolei premiery 3. sezonu "Beauty and the Beast" możecie spodziewać się pod koniec maja albo w czerwcu.

2. Daty premiery kolejnych seriali CW. 17 marca wystartuje "iZombie", a 10 kwietnia "The Messengers". 18 marca powróci "Supernatural", które będzie teraz pokazywane w środy po "Arrow".

3. Kolejne plany stacji CW. Szef CW Mark Pedowitz powiedział, że stacja zastanawia się nad kolejnymi spin-offami "Arrow" i "Supernatural", ale na razie jest za wcześnie, aby rozmawiać o szczegółach.

4. Złote Globy rozdane, zobaczcie, co się działo za kulisami. Dziś w nocy rozdane zostały Złote Globy, wielkie zwycięstwo odniosły serialowe nowości. Tymczasem w "NY Post" możecie sprawdzić, które panie miały najlepsze kreacje. Jest też gorąca plotka z czerwonego dywanu: Kevin Spacey i Kate Mara pojawili się razem - i on nie wyglądał, jakby chciał ją zabić.

QEJGFYJ

5. Szykuje się odejście "Pamiętników wampirów". Steven R. McQueen, czyli serialowy Jeremy, opuści w 14. odcinku obecnego sezonu stałą obsadę "Pamiętników wampirów".

6. Zdjęcia promujące "Outlandera". Tutaj znajdziecie zdjęcia promujące drugą część sezonu "Outlandera".

7. Jak "Broadchurch" ukryło powrót jednego z bohaterów. Osobny hotel, peruka i zakaz pokazywania się publicznie z resztą obsady - w ten sposób "Broadchurch" ukryło przed światem, że w 2. sezonie wraca bohater, którego nie wszyscy spodziewali się ponownie zobaczyć.

8. Matt Bomer jako Montgomery Clift. Matt Bomer zagra główną rolę w biograficznym filmie "Monty Clift", który pokaże HBO.

9. David Bisbal w "Jane the Virgin". David Bisbal pojawi się w jednym z odcinków "Jane the Virgin".

10. "Strike Back" wróci latem. Cinemax ogłosił, że finałowego sezonu "Strike Back" możemy się spodziewać latem 2015 roku.

REKLAMA