Złote Globy: Gwiazdy na zdjęciach z Instagrama

Oficjalna galeria zdjęć na Instagramie to już w przypadku Złotych Globów tradycja. Zobaczcie, jak tym razem wyglądały kulisy najbardziej pijanej ze wszystkich gal.

Złote Globy to jedyna wielka hollywoodzka impreza, którą rzeczywiście lubię oglądać, wszystko dlatego, że nie brak tam swobody, czy to pod postacią kieliszków z winem zabieranych przez niektóre gwiazdy na scenę, czy też instagramowych zdjęć z komórki, wrzucanych co roku na oficjalne konto na Instagramie. Wszystkie, włącznie z tymi, na których są gwiazdy filmowe, możecie obejrzeć tutaj.

Mało kto wygląda na nich perfekcyjnie, można za to zobaczyć gwiazdy wzięte z zaskoczenia albo robiące głupie miny. Pojawiają się też czasem dawno niewidziane twarze, jak na przykład Calista Flockhart, niezapomniana Ally McBeal, która skończyła w zeszłym roku 50 lat (!). A do tego część zdjęć jest prześwietlona, rozmazana albo zrobiona na nie najlepszym tle, bo tak to już jest, kiedy pstryka się na szybko fotkę smartfonem.

W galerii poniżej znajdują się kolejno: Allison Tolman, Thomas Middleditch, Uzo Aduba, Allison Williams, Christine Baranski, Laura Prepon, Tina Fey i Amy Poehler, Kevin Spacey i Kate Mara, Amanda Peet i Pedro Pascal, Kerry Washington, Calista Flockhart i Harrison Ford, Matthew McConaughey i Camila Alves, Joanne Froggatt, Gina Rodriguez, Billy Bob Thornton, Matt Bomer, Jane Fonda i Lily Tomlin, ekipa "Transparent", Maggie Gyllenhaal, ekipa "The Affair" i raz jeszcze Kevin Spacey, już z nagrodą.

REKLAMA