10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" z 6. sezonem, zamówienie dla "Happyish". "The Affair" może mieć nawet cztery sezony. Kyle MacLachlan na pewno będzie w nowym "Twin Peaks". A oprócz tego "Homeland", "Madam Secretary", "Arrow" i inne.

1. "Shameless" z 6. sezonem, zamówienie dla "Happyish". Showtime zamówił 6. sezon "Shameless". Zamówienie pełnego 10-odcinkowego sezonu dostała też komedia "Happyish", która wystartuje już 26 kwietnia. Philipa Seymoura Hoffmana w głównej roli zastąpił Steve Coogan.

2. Kolejne daty premier stacji Showtime. 12 kwietnia ruszy finałowy sezon "Siostry Jackie", z kolei 26 kwietnia wróci z 2. sezonem "Penny Dreadful".

3. "Homeland" dalej nie będzie bał się kontrowersji. Szef stacji Showtime David Nevins powiedział, że możliwe, iż w kolejnym sezonie "Homeland" nie zobaczymy muzułmańskich terrorystów, ale serial wciąż pozostanie kontrowersyjny.

4. "The Affair" może mieć nawet cztery sezony. Po wczorajszym zwycięstwie szef Showtime'a zapowiedział, że cały 1. sezon "The Affair" będzie wkrótce ponownie wyemitowany w piątkowe wieczory. Zapewnił też, że serial nigdy nie miał być antologią i że historia jest rozpisana na cztery sezony. O czterech sezonach już wcześniej mówiła twórczyni "The Affair", Sarah Treem.

5. Kyle MacLachlan na pewno będzie w nowym "Twin Peaks". Kyle MacLachlan powróci do miasteczka Twin Peaks z nieodłączną filiżanką czarnej kawy. Na razie nie ogłoszono, kto jeszcze wróci, ale jest szansa, że zobaczymy też inne osoby z dawnej obsady serialu.

6. CBS zamawia kolejne sezony swoich seriali. Zamówienie na kolejne sezony otrzymały "Scorpion", "Madam Secretary" i "NCIS: New Orleans".

7. Złote Globy ze słabszą oglądalnością. Złote Globy miały w tym roku oglądalność 16,11 mln/5,0, co oznacza spory spadek w porównaniu z poprzednim rokiem (20,9 mln/6,5). Duże spadki zaliczyły "Galavant", "Resurrection" i "Revenge", które emitowano w tym samym czasie co Złote Globy. "Żonie idealnej" udało się utrzymać swoje stałe demo - 1,3.

8. John McCain ponownie w "Parks and Recreation". John McCain znów pojawi się w "Parks and Recreation" i będzie miał wspólne sceny nie tylko z Leslie, ale też z April.

9. Zdjęcia z nowego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x10 - "Left Behind".

10. "Late Show" ze Stephenem Colbertem we wrześniu. 8 września wystartuje nowe "Late Show", ze Stephenem Colbertem w roli prowadzącego.

REKLAMA