10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" wraca w marcu. "The Fosters" z 3. sezonem. Josh Charles, Jayma Mays i John Slattery w serialu Netfliksa. A oprócz tego "Hannibal", "Arrow", "Brooklyn 9-9", "Glee" i inne.

1. "Community" wraca w marcu. 17 marca wraca z 6. sezonem "Community". Najpierw Yahoo wypuści dwa odcinki, kolejne będzie pokazywać już co tydzień. Nie zobaczymy w nowym "Community" Johna Olivera ani Jonathana Banksa, bo obaj są zajęci innymi projektami. Nie ma też co liczyć na powrót Chevy'ego Chase'a. Dan Harmon nie traktuje 6. sezonu jako zakończenia i zakłada, że mogą powstać jeszcze kolejne.

Community_castphoto-

2. "The Fosters" z 3. sezonem. ABC Family zamówiło 3. sezon "The Fosters".

3. Piosenki z kolejnego odcinka "Glee". Jeśli chcecie posłuchać utworów z piątkowego odcinka "Glee", zajrzyjcie tutaj.

4. Richard Armitage w "Hannibalu". Richard Armitage pojawi się w 3. sezonie "Hannibala" jako Francis Dolarhyde, czarny charakter z książki "Czerwony smok" Thomasa Harrisa. Zobaczymy go w sześciu odcinkach.

5. Powiększa się obsada "Wet Hot American Summer" Netfliksa. Do obsady nowego serialu Netfliksa, będącego kontynuacją filmu pod tym samym tytułem, dołączyli Josh Charles, John Slattery i Jayma Mays.

6. Matka Felicity znów pojawi się w "Arrow". Charlotte Ross powróci jako Donna Smoak w 18. odcinku obecnego sezonu "Arrow".

7. Zdjęcia obsady "Black Sails" na 2. sezon. Do obejrzenia tutaj.

8. Już jutro kolejne piloty Amazona. 15 stycznia Amazon wypuści 13 nowych pilotów, w tym "The Man in the High Castle" i "Point of Honor". Wszystkie tytuły razem z opisami znajdziecie pod linkiem.

9. Zooey Deschanel jest w ciąży. Zooey Deschanel spodziewa się dziecka. Co to oznacza dla "New Girl"? Czy Jess też będzie miała dziecko, a jeśli tak, to z kim? Oficjalnie na razie nic nie wiadomo - być może ciąża Zooey w ogóle nie będzie wpisana w serial.

10. Bradley Whitford w "Brooklyn 9-9". Bradley Whitford pojawi się w "B99" w roli kapitana Rogera Peralty, ojca Jake'a.

REKLAMA