10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Broad City" (Fot. Comedy Central)

"Broad City" (Fot. Comedy Central)

"Broad City" z zamówieniem na 3. sezon. "Bosch" zadebiutuje w lutym. "Red Band Society" wkrótce wróci. A oprócz tego "Agent Carter", "Salem", "Castle", "Revenge", "Doktor Who".

1. "Broad City" z zamówieniem na 3. sezon. W Comedy Central właśnie zaczął się 2. sezon "Broad City" i z tej okazji stacja zamówiła już 3. sezon.

2. "Bosch" zadebiutuje w lutym. 13 lutego Amazon wypuści kolejny swój serial - "Bosch".

3. "Benched" skasowane po jednym sezonie. USA Network skasowało komedię "Benched" z powodu słabej oglądalności.

4. Słaba oglądalność seriali HBO. HBO emitowało nowe odcinki swoich seriali komediowych podczas Złotych Globów i w efekcie oglądalność nie dopisała. Premierę nowego odcinka "Dziewczyn" obejrzało 680 tys. Amerykanów, "Togetherness" - 427 tys., a "Looking" - 183 tys.

5. "Red Band Society" wkrótce wróci. FOX pokaże 3 ostatnie odcinki "Red Band Society" w sobotnie wieczory - 31 stycznia i 7 lutego.

6. Lucy Lawless i Stuart Townsend w 2. sezonie "Salem". Lucy Lawless zagra hrabinę Marburg, jedną z ostatnich czarownic z potężnego niemieckiego rodu, z kolei Stuart Townsend wcieli się w Samuela Wainwrighta, angielskiego lekarza, który będzie chciał ujawnić światu tajemnice Salem. Ale sam też będzie miał tajemnice. Zobaczcie nowy teaser 2. sezonu.

7. Nominacje do nagród gildii reżyserów. Ogłoszono nominacje do DGA, wśród nominowanych są reżyserzy takich seriali, jak "Homeland", "True Detective", "Game of Thrones", "Olive Kitteridge", "Orange Is the New Black", "Transparent".

8. "Castle" bliskie zamówienia 8. sezonu, nie wiadomo, co z "Revenge". Szef ABC odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas TCA Press Tour. Nie chciał powiedzieć, czy stacja zamierza skasować "Revenge" po 4. sezonie, nie powiedział też, co dalej z "Nashville". Zdradził za to, że "Castle" jest bliskie zamówienia kolejnego sezonu.

9. Spada oglądalność "Agent Carter". We wtorek oglądalność "Agent Carter" spadła do 5,05 mln/1,5. Całkiem niezły powrót zaliczyło "Parks and Recreation" - 3,8 mln/1,5.

10. Paul Kaye w "Doktorze Who". Paul Kaye, który gra Thorosa w "Grze o tron", pojawi się w 9. sezonie "Doktora Who".

REKLAMA