Dr Drake Ramoray powrócił po latach [wideo]

"Late Night" (Fot. NBC)

"Late Night" (Fot. NBC)

To prawdziwy cud! Po prawie 20 latach znów możecie zobaczyć Matta LeBlanca w roli genialnego neurochirurga z opery mydlanej, w której grał serialowy Joey.

Matt LeBlanc teraz gra samego siebie w "Episodes", ale dla amerykańskich mediów większym wydarzeniem od premiery 4. sezonu serialu Showtime'a jest pojawienie się 10 sezonów "Przyjaciół" na Netfliksie. To właśnie "Przyjaciele" i Netflix stanowili główny przedmiot rozmowy LeBlanca z Sethem Meyersem w "Late Night". Jak się okazuje, serial teraz ogląda dużo nastolatków, których zawsze zaskakuje, że "prawdziwy Joey" już jest taki stary.

W rozmowie z Meyersem LeBlanc wspomina też początki - "Przyjaciele" nie byli hitem od samiutkiego początku, ale kiedy już serial chwycił, zaczął się prawdziwy szał. Praca w 2. sezonie wyglądała zupełnie inaczej niż w pierwszym, bo na aktorów polowali paparazzi, nad ich domami pojawiły się helikoptery itp. Wszyscy byli zaskoczeni tym, jak szybko stali się sławni.

Na zwykłej rozmowie się nie skończyło, w "Late Night" LeBlanc dostał też szansę, by wcielić się ponownie w Drake'a Romoraya, genialnego chirurga z "Days of Our Lives", który skończył równie marnie jak większość bohaterów oper mydlanych. Ale od czasu jego dramatycznego upadku minęło 19 lat, dziś Drake znów jest z nami i uśmiecha się, jakby nigdy nic. Wszystko dlatego, że w cudowny sposób został jednak uleczony.