8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Rośnie oglądalność "Empire". W "Mistresses" pojawi się nowa bohaterka. Pod koniec stycznia premierę będzie mieć "Fortitude", kolejny klimatyczny brytyjski kryminał, który wszyscy będziemy oglądać. A oprócz tego "Mr Selfridge", "Broadchurch", "12 małp".

1. Rośnie oglądalność "Empire". W drugim tygodniu emisji oglądalność "Empire" wzrosła do 10,29 mln/4,0. Serial tydzień temu miał rating 3,8.

2. Nowa bohaterka w "Mistresses". Postać grana przez Alyssę Milano zniknie z "Mistresses", nie zastąpi jej nowa aktorka. Ale w serialu pojawi się zupełnie nowa postać.

3. "Mr Selfridge" wkrótce wraca. 25 stycznia powróci z 3. sezonem "Mr Selfridge".

4. "Fortitude" pod koniec stycznia w Wielkiej Brytanii. W brytyjskiej telewizji Sky Atlantic 29 stycznia będzie mieć premierę "Fortitude", 12-odcinkowy kryminał Simona Donalda, twórcy "Low Winter Sun". W jednej z głównych ról zobaczymy Christophera Ecclestona, pojawi się też tutaj Sofie Gråbøl, znana z oryginalnego "The Killing".

Fortitude-season-1-012

5. Tristin Mays w "Pamiętnikach wampirów". Tristin Mays pojawi się w "Pamiętnikach wampirów" w roli prawdziwej Sarah Salvatore, córki Zacha.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sleepy Hollow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x14 - "Kali Yuga".

7. Chatka Davida Tennanta z "Broadchurch" na sprzedaż. Niebieski domek, w którym zamieszkał grany przez Tennanta Alec Hardy, jest na sprzedaż. Budynek znajduje się w Dorset, do tej pory był wynajmowany turystom, ale dzięki "Broadchurch" jego wartość wzrosła - nawet do 275 tys. funtów.

8. "12 małp" w niedzielę w Polsce. 18 stycznia o godz. 22:00 na kanale Scifi Universal będziecie mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu "12 małp", zainspirowanego filmem pod tym samym tytułem.

REKLAMA