8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" przeniesiony na lato. "In the Flesh" skasowane. Kolejne powroty do "Twin Peaks". Zachary Levi z ważną rolą w "Heroes Reborn". A oprócz tego "Odyssey", "Wikngowie", "Top Gear", "Gra o tron".

1. "Hannibal" przeniesiony na lato. Wciąż nie mamy daty premiery 3. sezonu "Hannibala", ale wiemy już jedno: NBC w tym roku przeniosło serial na lato.

2. Kto jeszcze wróci do "Twin Peaks"? Wiemy już, że w nowym "Twin Peaks" nie zabraknie agenta Coopera. The Wrap donosi, że na pewno powrócą też Sheryl Lee (Laura Palmer), Dana Ashbrook (Bobby Briggs) i Sherilyn Fenn (Audrey Horne).

3. Zachary Levi z ważną rolą w "Heroes Reborn". Zachary Levi ma zagrać kluczową rolę w "Heroes Reborn", kontynuacji "Heroes" przygotowywanej przez NBC.

4. Zdjęcia z nowych odcinków "Wikingów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z dwóch pierwszych odcinków 3. sezonu "Wikingów".

5. "In the Flesh" skasowane. BBC Three skasowało "In the Flesh" po dwóch sezonach.

6. Pilot "Odyssey" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z pilotowego odcinka "Odyssey".

7. "Top Gear" w Polsce w tym samym czasie co w Wielkiej Brytanii. Od 1 lutego co niedziela będziecie mogli oglądać "Top Gear" na kanale BBC Brit. Pierwszy odcinek 22. sezonu zacznie się o godz. 19:40, kolejny o 21:00. Następne odcinki będą w Polsce emitowane jednocześnie z Wielką Brytanią - w niedziele o 21:00.

8. Plakaty promujące "Grę o tron" w amerykańskich IMAX-ach.

got01

got02

REKLAMA