8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" ma szansę powrócić. FOX zamawia kolejne sezony "Gotham", "Brooklyn 9-9" i "Empire". Lea Michele i Joe Manganiello w nowym serialu Ryana Murphy'ego. A oprócz tego "24 godziny", "American Horror Story" i nie tylko.

1. FOX zamawia kolejne sezony "Gotham", "Brooklyn 9-9" i "Empire". FOX zamówił 2. sezon "Gotham", 3. sezon "Brooklyn 9-9", a także 2. sezon "Empire". Prawdopodobnie będzie też kolejny sezon "Kości". Nie wiadomo, co ze "Sleepy Hollow", szefostwo FOX-a przyznaje, że serial potrzebuje zmian.

2. "Z Archiwum X" ma szansę powrócić. FOX chce przywrócić "Z Archiwum X", i to w oryginalnej obsadzie, z Gillian Anderson i Davidem Duchovnym. Rozmowy stacji z Chrisem Carterem, twórcą serialu, już trwają.

3. "24 godziny" bez Kiefera Sutherlanda? To możliwe. FOX zastanawia się też nad kolejnym sezonem "24 godzin" - z Jackiem Bauerem albo bez niego. Bardzo poważnie brana jest pod uwagę możliwość, że serial wróci bez swojego dotychczasowego głównego bohatera.

4. Jest nawet szansa na powrót "Prison Break". Szef FOX-a mówi, że chętnie pokazałby też kolejny sezon "Prison Break". Ale na razie żadnych rozmów nie ma, to tylko pomysł.

5. Lea Michele i Joe Manganiello w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Lea Michele, Joe Manganiello, Abigail Breslin, Keke Palmer, a także Ariana Grande pojawią się w "Scream Queens", nowym serialu Ryana Murphy'ego.

6. FOX robi musical "Grease: Live". Julianne Hough i Vanessa Hudgens dostały role Sandy i Rizzo w musicalu "Grease: Live" szykowanym przez telewizję FOX.

7. Eva Longoria w nowym serialu "Telenovela". Eva Longoria zagra główną rolę w 13-odcinkowym serialu komediowym "Telenovela" zamówionym przez NBC. Serial opowiadać będzie o kulisach powstawania latynoamerykańskich tasiemców, Longoria zagra gwiazdę jednego z nich. Aktorka będzie też producentką serialu.

8. Pierwsze zdjęcia z finału "American Horror Story: Freak Show". Do obejrzenia tutaj.

REKLAMA