10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Louie" wraca w kwietniu, nowy sezon ma być bardziej komediowy. W 2. sezonie "Fargo" bohaterem będzie Ronald Reagan. Jeszcze nie powstało zakończenie "Justified". A oprócz tego "The Americans", "One Big Happy", "Chirurdzy".

1. "Louie" wraca w kwietniu, będzie emitowany razem z "The Comedians". 9 kwietnia wróci "Louie" z 8-odcinkowym 5. sezonem, a także zadebiutuje nowy serial "The Comedians", w którym gra Billy Crystal.

2. Louis C.K. zapowiada bardziej komediowy sezon. Louis C.K. powiedział dziennikarzom podczas TCA Press Tour, że 5. sezon będzie bardziej komediowy, mniej dramatyczny. Będzie więcej lżejszych, głupiutkich scen i okazji do śmiechu.

3. Pamela Adlon dostała własny serial. FX zamówiło pilot komedii "Better Things". Jego twórczynią i główną gwiazdą będzie Pamela Adlon, która zagra Sam, aktorkę, starającą się pogodzić pracę z wychowywaniem trzech córek. Odcinek wyreżyseruje Louis C.K.

4. W 2. sezonie "Fargo" bohaterem będzie Ronald Reagan. Pojawiły się nowe informacje na temat 2. sezonu "Fargo". John Langraf ze stacji FX zdradził, że ponieważ akcja będzie dziać się pod koniec lat 70., zobaczymy kampanię Ronalda Reagana, kandydującego na prezydenta USA. Reagan będzie jednym z bohaterów "Fargo" i będzie wchodził w interakcje ze "zwykłymi" bohaterami.

5. Jeszcze nie ma zakończenia "Justified". Justified za chwilę zaczyna finałowy sezon, a tymczasem twórca serialu Graham Yost powiedział, że wciąż jeszcze nie wiadomo, jak serial się zakończy. Na razie scenarzyści są na 11. odcinku.

6. "The Americans" może mieć 5 sezonów. John Langraf z FX uważa, że "The Americans" spokojnie może mieć "przynajmniej 5 sezonów" - jeśli tylko cały czas pozostanie tak dobre jak teraz.

7. Zdjęcia promujące "One Big Happy". Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć promujących nową komedię NBC, "One Big Happy".

onebig567

8. Justin Chatwin w pilocie stacji TNT. Justin Chatwin dostał główną rolę w serialu "Breed", który opowiadać będzie o serii morderstw i tajemniczych stworzeniach, które je popełniają. Chatwin zagra niestabilnego psychicznie detektywa, który zajmuje się sprawą.

9. USA Network zamawia kolejną komedię. Stacja USA zamówiła komedię Donny'ego Deutscha, zatytułowaną "Donny!".

10. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 11x09 - "Where Do We Go From Here".

REKLAMA