10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

David Duchovny powiedział, że nie będzie pełnego sezonu "Z Archiwum X". Michelle Obama pojawiła się w sukience Alicii Florrick. Netflix chce wypuszczać 20 własnych seriali rocznie. A oprócz tego "Ray Donovan", "The Mindy Project", "Jane the Virgin", "The Originals" i inne.

1. Nie będzie pełnego nowego sezonu "Z Archiwum X". David Duchovny powiedział, że bardzo się cieszy na myśl o nowych odcinkach "Z Archiwum X" i powrocie do pracy z Gillian Anderson i Chrisem Carterem. Na razie jeszcze nie wiadomo, w jakiej formie serial wróci i ile będzie odcinków. "Z pewnością nie mógłbym i nie byłbym zainteresowany zrobieniem pełnego sezonu, to musi być limitowany serial. Jesteśmy już wszyscy starzy, nie mamy energii na cały sezon" - wyjaśniał aktor w wywiadzie dla "USA Today".

2. Ian McShane w 3. sezonie "Raya Donovana". Ian McShane pojawi się w "Rayu Donovanie" w roli bogatego producenta filmowego, który nawiąże znajomość z Rayem, po tym jak zadzwoni do niego z prośbą o pomoc.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x11 - "Chapter Eleven".

4. Michelle Obama w sukience Alicii Florrick. Michele Obama podczas orędzia prezydenta State od the Union była ubrana identycznie co kiedyś Alicia Florrick w "The Good Wife". Zdjęcia pod linkiem.

5. Kolejny odcinek "Pamiętników wampirów" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x11 - "Woke Up with a Monster".

6. Netflix chce wypuszczać 20 własnych seriali rocznie. Ted Sarandos powiedział, że Netflix ma plan, aby wypuszczać 20 własnych produkcji rocznie.

7. Zdjęcia z kolejnych odcinków "The Originals". zobaczycie zdjęcia z odcinków 2x11 - "Brotherhood of the Damned" i 2x12 - "Sanctuary".

8. Piosenki z kolejnego odcinka "Glee". Tutaj możecie posłuchać wszystkich utworów z piątkowego odcinka "Glee".

9. Nowy odcinek "Mentalisty" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x08 - "The Whites of His Eyes".

10. Vanessa Williams w "The Mindy Project". Vanessa Williams pojawi się gościnnie w "The Mindy Project" w roli dr Phillips.

727430_800wc

REKLAMA