10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Melissa Benoist z "Glee" z główną rolą w "Supergirl". Red Hood pojawi się w "Gotham". Oglądalność "Empire" wciąż rośnie. A oprócz tego "Transparent", "The Odd Couple", "Arrow", "Person of Interest" i inne.

1. Melissa Benoist z główną rolą w "Supergirl". Znana z "Glee", a ostatnio też filmu "Whiplash", Melissa Benoist dostała rolę Supergirl w serialu CBS. Aktorka zagra młodą Karę Zor-El, kuzynkę Supermana, która urodziła się na Kryptonie i uciekła na Ziemię przed zniszczeniem jej planety. Kara wychowała się w zwykłej rodzinie i przez lata ukrywała swoje moce, ale teraz ma 24 lata i czuje potrzebę, aby je wreszcie wykorzystać i zostać superbohaterką.

2. Red Hood pojawi się w "Gotham". W "Gotham" pojawi się komiksowy Red Hood - przy czym nie zdradzono dokładnie, kim on będzie w serialu.

3. NBC planuje kolejny potrójny crossover. Bohaterowie "Chicago PD", "Chicago Fire" i "Law and Order: SVU" znów spotkają się ze sobą - ok. 20. odcinka.

4. Oglądalność "Empire" wciąż rośnie. Czegoś takiego FOX od dawna nie widział - oglądalność "Empire" znów skoczyła, by wynieść w środę 11,07 mln/4,4.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Person of Interest". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x13 - "M.I.A.".

6. Plakat promujący "The Odd Couple".

odd-couple-poster

7. Amazon zamierza udostępnić "Transparent" na jeden dzień za darmo. W najbliższą sobotę przez 24 godziny będzie dostępny za darmo "Transparent". Aby go obejrzeć, nie trzeba będzie mieć konta w Amazon Prime, ale prawdopodobnie będzie ograniczenie geograficzne.

8. "Wolf Hall" ze świetną oglądalnością w Wielkiej Brytanii. W środę w BBC2 wystartował "Wolf Hall" i obejrzało go 3,9 Brytyjczyków. To najlepszy start nowego serialu w tej stacji od czasu "Rzymu" w 2005 roku.

9. Zdjęcia z nowego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x11 - "Midnight City".

10. Kolejne odcinki "Glee" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinków 6x05 - "The Hurt Locker Part 2" i 6x06 - "What The World Needs Now".

REKLAMA