7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

"Downton Abbey" i "Orange Is the New Black" z nagrodami SAG. HBO sprzedaje rekwizyty z planu "Boardwalk Empire". Ed Harris na zdjęciu z "Westworld". A oprócz tego "Shameless", "The Returned", "The Walking Dead" i "Downton Abbey" raz jeszcze.

1. "Downton Abbey" i "Orange Is the New Black" z nagrodami SAG. Amerykańska gildia aktorów rozdała swoje nagrody. Wśród nagrodzonych znalazły się ekipy "Downton Abbey" i "Orange Is the New Black", a także Viola Davis, William H. Macy, Kevin Spacey, Mark Ruffalo, Frances McDormand. Pełna lista tutaj.

2. Koniec "Downton Abbey" bliski? Julian Fellowes, twórca "Downton Abbey", musi już zabrać się za pisanie "The Gilded Age" dla NBC. Szef stacji, Bob Greenblatt, powiedział, że już najwyższy czas i że chciałby, aby projekt zadebiutował w przyszłym sezonie. Jeśli rzeczywiście Fellowes w tym roku przeniesie się do USA, to oznaczać będzie bliski koniec "Downton Abbey".

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Shameless". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x05 - "Rite of Passage".

4. HBO sprzedaje rekwizyty z planu "Boardwalk Empire". Można kupić przeróżne rzeczy, w tym biżuterię, ubrania czy maskę Richarda Harrowa.

masja466

5. Zdjęcia obsady amerykańskiego "The Returned". Do obejrzenia tutaj.

6. Zdjęcia z powrotu "The Walking Dead". Na razie są tylko dwa, zobaczycie je tutaj.

7. Ed Harris na zdjęciu z "Westworld". Ed Harris gra w "Westworld" mordercę, którego w filmie z lat 70. grał Yul Brynner. Zdjęcie pochodzi z EW, gdzie znajdziecie też kolejny wywiad z twórcami, którzy mówią, że serial będzie utrzymanym w dość mrocznym stylu połączeniem science fiction z westernem.

west456

REKLAMA