10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

HBO zamawia 2. sezon "Togetherness". Katie Holmes wraca do telewizji. Cała obsada "Wet Hot American Summer" pojawi się w serialu Netfliksa. A oprócz tego "Secrets and Lies", "Pełna chata", "Power", "Hart of Dixie".

1. HBO zamawia 2. sezon "Togetherness". Serial braci Duplass wróci z 2. sezonem w przyszłym roku.

2. Katie Holmes wraca do telewizji. Katie Holmes dostała rolę powracającą w "Rayu Donovanie". Zagra Paige, businesswoman i córkę bogatego producenta, który skorzysta z usług Raya.

3. Cała obsada "Wet Hot American Summer" pojawi się w serialu Netfliksa. "Wet Hot American Summer" wróci jako serial i Netfliksowi udało się przekonać wszystkich aktorów z obsady filmu, aby w tym serialu zagrali. Zobaczcie teaser.

4. Chris Pratt może zagrać Indianę Jonesa. Jeszcze kilka lat temu Chrisa Pratta znali tylko fani "Parks and Recreation", teraz ma szansę na kolejną wielką rolę - Indiany Jonesa. Na razie to nie jest jeszcze oficjalna wiadomość, tylko plotka.

5. Jerry Ferrara w 2. sezonie "Power". Jerry Ferrara pojawi się w "Power" w roli odnoszącego sukcesy adwokata, skrywającego mroczny sekret.

6. Plakat promujący "Secrets and Lies".

secretandlies456

7. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Hart of Dixie". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x05 - "Bar-Be-Q Burritos", a tutaj - 4x06 - "Alabama Boys".

8. Benedict Cumberbatch przeprasza za rasistowskie sformułowanie. Benedict Cumberbatch użył sformułowania "kolorowi aktorzy" i teraz przeprasza za to, że, jak to określił, zachował się jak idiota.

9. Zachary Quinto nie pojawi się w "Heroes Reborn". To już oficjalne: Zachary Quinto nie pojawi się w "Heroes Reborn".

10. Obsada "Pełnej chaty" znów razem. Obsada "Pełnej chaty" spotkała się kilka dni temu na urodzinach twórcy serialu, Jeffa Franklina, i zaśpiewała utwór z czołówki serialu. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

REKLAMA