8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Salem" (Fot. WGN America)

"Salem" (Fot. WGN America)

"Salem" wraca w kwietniu. "Agent Carter" znów traci widzów. Rita Moreno pojawi się w "Jane the Vrigin". A oprócz tego "Wet Hot American Summer", "The Good Wife", "The Slap", "Glee".

1. "Salem" wraca w kwietniu. Stacja WGN America podała datę powrotu "Salem" - 5 kwietnia. Jest też nowe zdjęcie, a na nim Mary i nowy bohater - tajemniczy doktor, którego gra Stuart Townsend.

salem-season-2-pic

2. "Agent Carter" znów traci widzów. Oglądalność "Agent Carter" spadła do 4,6 mln/1,3 - co oznacza, że szanse na kolejny sezon maleją.

3. Jon Hamm i Kristen Wiig w "Wet Hot American Summer". Do obsady serialowego "Wet Hot American Summer" dołączyli Jon Hamm (w roli szpiega) i Kristen Wiig (w roli snobistycznej doradczyni z konkurencyjnego obozu). W serialu pojawi się także Chris Pine.

4. Gary Cole ponownie w "The Good Wife". "The Good Wife" wraca 1 marca z nowymi odcinkami i w jednym z nich znów pojawi się Gary Cole jako Kurt McVeigh.

5. Rita Moreno w "Jane the Vrigin". Rita Moreno pojawi się w "Jane the Virgin" w roli matki Rogelio. Po raz pierwszy ją zobaczymy w 18. odcinku. A tymczasem tutaj znajdziecie zdjęcia z 13. odcinka.

6. Blythe Danner w amerykańskim "The Slap". Blythe Danner pojawi się gościnnie w "The Slap" w roli matki Anouk (Uma Thurman).

7. Piosenki z kolejnego odcinka "Glee". Tutaj możecie posłuchać utworów muzycznych z piątkowego odcinka "Glee".

8. "The Missing" w Ale kino+. Polski tytuł "The Missing" to "Zaginiony", premiera jest zaplanowana na środę 4 lutego, o godz. 20:10.